Пошук

Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації


Останні надходження:

Наказ №205 Про  роботу з патріотичного виховання в навчальних закладах району

Наказ №206 Про організацію роботиз попередження негативних явищ

Наказ МОНУ  №1103 Деякі питання проведення в 2018 році ЗНО

Зразки документів  з охорони праці

Наказ №202-ОД Про організацію роботи з ОБЖ у ЗНЗ району

Наказ №194-ОД Про організацію та проведення спортивно-масової роботи в 2017-2018 н.р

Наказ №193-ОД Про вивчення предмету Захисту Вітчизни 2017-2018

Наказ №191-ОД Про збір даних до ІТС  ДІСО у 2017-2018 н.р.

Перелік навчальних  програм для ЗНЗ на 2017-2018 н.р.

Наказ МОНУ №974 Про затвердження Правил пожежної безпеки для навчальних закладів


 

 

Методична студія для вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів та заступників директорів з навчально-виховної роботи дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів

dnz-09-19У Балаклійському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 4 Балаклійської міської ради Харківської області відбулося перше засідання методичної студії вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів та заступників директорів з навчально-виховної роботи дошкільних підрозділів навчально-виховних комплексів під керівництвом Іванченко Н.М. та Рибалки Т.О. на тему: «Сучасний вихователь-методист – стратег професійного розвитку педагогів».

На засіданні були визначені пріоритетні завдання методичної студії щодо створення інноваційного освітнього простору Нової української школи та сутність педагогіки партнерства, як етичного консенту та основи формування інноваційного освітнього простору Нової української школи.

Протягом засідання був створений здоровий психологічний мікроклімат, що ґрунтується на взаємоповазі, умінні радіти успіхам колег і вітати те, що вирізняє кожного з-поміж решти, – самобутню творчу індивідуальність. Розглядалось питання щодо документів, за які відповідає вихователь-методист та заступник директора.

Наприкінці засідання педагоги отримали методичні рекомендації та порцію позитивних емоцій під час вправи «Чарівний глечик».

 

Методична студія для музичних керівників дошкільних навчальних закладів

dnz-09-18Андріївський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 1 радо приймав музичних керівників дошкільних навчальних закладів району на засіданні методичної студії за темою: «Пріоритетні завдання  в організації  методичної і практичної освітньої роботи музичних керівників дошкільних навчальних закладів у контексті створення інноваційного освітнього простору».

Осінній запашний букет, який переходив із рук у руки, від одного музичного керівника до іншого,  разом із привітаннями до колег, налаштував педагогів на приємну атмосферу доброзичливості та  злагодженості «Добрий день, колеги, радо вас вітаємо і з навчальним роком всіх поздоровляємо!».

Отримавши заряд позитивних емоцій, учасники семінару поринули в ділову атмосферу. До уваги слухачів керівником методичної студії Яновською Н.К. був запропонований аналіз роботи методичного об’єднання  за 2016/2017 навчальний рік. Перегляд презентації, яка була наповнена фотозвітами, нагадав педагогам про плідну роботу минулого року.

Музичний керівник Балаклійського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 4 Висторобець О.М. підготувала консультацію на тему: «Нормативно-правова документація та інструктивно-методичні рекомендації щодо організації  роботи з музичного виховання дітей у дошкільних навчальних закладах»  та довела до відома   інформацію про  завдання і основні напрямки методичної роботи музичних керівників у новому навчальному році.

Не менш важливим аспектом у роботі музичних керівників є ведення ділової документації. Це питання висвітлила в своїй доповіді музичний керівник Балаклійського дошкільного навчального закладу № 7 Пензева Л.І.

Відповідальним питанням, звичайно, постало затвердження плану роботи методичної студії на 2017/2018 навчальний рік.

Слухачі отримали необхідну теоретичну та методичну допомогу.

 

Екскурсія за маршрутом Полтава-Диканька-Опішне

poltava-09-17-02Змістовно пройшов вихідний для 38 педагогів навчальних закладів, членів профспілки, які здійснили екскурсію  за  маршрутом Полтава-Диканька-Опішне. Мета поїздки – ознайомлення з історією, культурою та сьогоденням  сусідньої Полтавщини.

Полтава – старовинне українське місто, обласний центр, зустріла гостей із  Балаклійщини  прекрасною погодою, величною Ворсклою, змістовною оглядовою екскурсією містом, із якої ми   дізнались про  його історію, музеї, пам’ятники видатним діячам історії та культури. З  нею  пов’язані  імена І.Котляревського, автора безсмертних  “Енеїди» та «Наталки Полтавки», Панаса Мирного, який написав роман «Хіба ревуть воли, як ясла повні», тут творила і співала свої пісні  Маруся  Чурай.

За 27 км від Полтави  знаходиться  Диканька з  600-літніми дубами, під якими  гетьман Мазепа  зустрічався зі своєю коханою Мотрею Кочубеївною. Екскурсовод розповіла про пещерне містечко, де вже в 1602 році служили монахи, історико-краєзнавчий музей Д. Гармаша, де розміщується  відомий сундук Вакули, цікаві експонати, археологічні знахідки, Бузковий гай,  Миколаївську Церкву, де поховані 3 княгині та 5 князів  роду Кочубеїв, Троїцьку церкву, де часто бував М.Гоголь  та написав  своє  безсмертне творіння «Ніч перед Різдвом».

poltava-09-17-01Завершилась екскурсія в Національному музеї-заповіднику українського гончарства  в  Опішному. Впродовж  трьох останніх тисячоліть на цій території  інтенсивно розвивалось  гончарство, українська кераміка  дивувала світ  і  стала етнічним символом української культури. 1986 році в цьому містечку було засновано перший музей гончарства, а в  1988 році створено  Меморіальний музей-садибу  славетної гончарки  Олександри Селюченко (1921-1987), де  зберігаються в недоторканому  вигляді дворище,надвірні будівлі, горно, інвентар, інтер’єр  житла та  творчі роботи  майстрині, яких налічується  понад  1000  творів кераміки, майже 300  аркушів  декоративної  замальовки, листи, щоденники, спогади.

У  цьому  місці ми побували в музеях  гончарської родини  Пошивайлів, Леоніда Сморжа, родини Кричевських, де знаходяться  твори гончарства, народного малярства, писанкарства, іконопису та  вишиванки. В Україні та за її межами не мають  аналогів  галерея монументальної і садово-паркової глиняної скульптури, галерея скульптурних панно  провідних художників-керамістів і гончарів України  та інших країн. І що головне, кожний  відвідувач   зміг сісти за гончарний круг  і  спробувати власноруч  виготовити свій перший  гончарний  виріб. У  цьому  музеї-заповіднику працює творчий колектив, який дає відвідувачам зрозуміти, що все на світі  із глини: і ми, і наша любов, і наша надія.

Учасники екскурсії  щиро дякують начальнику відділу освіти С.А.Швід, голові профспілкової організації  І.О.Кожевніковій за  можливість познайомитись із різноманіттям  сусідньої  області, збагатитись  морально та  духовно  і  змістовно провести  вихідний.

 

Підвищення професійного рівня педагогів – запорука успішного функціонування дошкільних навчальних закладів

Картинки по запросу запорука успішного функціонування дошкільних навчальних закладівСаме за такою темою в Савинського дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 1 відбулася методична студія вихователів II молодших груп.

Керівник методичної студії Бородай О.О. підготувала презентацію для учасників семінару,  в змісті якої було висвітлено основні напрями діяльності та план роботи методичної студії вихователів II молодших груп на 2017/2018 навчальний рік, нормативно-правове  забезпечення освітнього процесу.

Робота методичної студії була спрямована на   підвищення  професійної майстерності  та творчого потенціалу педагогів, формування в них стійкої мотивації до постійного самовдосконалення, набуття професійних компетентностей. У ході семінару розглядались  проблеми професійного розвитку педагогів, росту їх професійно значущих особистісних якостей. У  підсумковій частині семінару було проведено тестування для педагогів «Мотивація до успіху». Аналізуючи результати тестування, учасники семінару змогли зробити висновки щодо мотивації своєї професійної діяльності, що є важливим чинником для самореалізації особистості та  заохочує до самовдосконалення. 

 


Страница 1 из 121
Головна