Пошук

Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації

ІНФОРМАЦІЯ

про Вербівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів

Балаклійської районної ради Харківської області

 

Рік заснування

1910

Директор школи

Нікуліна Алла Вікторівна, освіта вища, за фахом учитель початкових класів має вищу кваліфікаційну категорію та педагогічне звання «вчитель-методист»; нагороджена знаком «Відмінник освіти України». Заклад очолює з 01.09.2016 року.

Контингент учнів

У школі навчається 279 учнів, з низ 1-4-х: 7 класів - 133 учні, 5-9-х: 6 класів -  116 учнів, 10-11: 2  класи – 30 учнів.

Випускників 9 класу – 17 учнів.

Випускників 11 класу – 17 учнів, претенденти на нагородження медаллю: 2 учня .

Брали участь у ЗНО 16 учнів, випускників 2016 року.

Мова навчання

Українська

Профільне навчання

Навчально-виховний процес здійснюється за універсальним профілем (11 клас) та філологічним (10 клас).

9 клас з поглибленим вивченням біології.

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив  нараховує 25  педагогів, з них 25 чол. мають вищу освіту.

Вищу кваліфікаційну категорію мають 10 чол.,  першу кваліфікаційну категорію – 8 чол.,  другу кваліфікаційну категорію – 3 чол., спеціаліст – 4 чол.

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням  на  100% (133 учні) забезпечені учні початкових класів; діти пільгових категорій середньої та старшої школи (1 дитина-сирота; 2 дитини, позбавлені батьківського піклування, 11 дітей з малозабезпечених сімей, 2 дітей-інвалідів). Решта дітей харчується за рахунок батьківської плати.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над темою «Підвищення ефективності навчально-виховного процесу шляхом упровадження компетентнісного підходу та інноваційних освітніх технологій», виховна тема школи «Підготовка учнів до соціалізації через створення гендерночутливого освітнього середовища ».

У конкурсі «Учитель року» протягом останніх 5-ти років  брали участь 2 учителя, з них:  у 2014  -   Ткаченко Т.І. (ІІІ місце у районному етапі), у 2015 – Проценко Н.І. (лауреат районного етапу), у 2016 – Майборода О.М. (І місце у районному етапі, ІІІ місце в обласному ).

У конкурсі освітніх сайтів  у минулому навчальному році брали участь учитель української мови та літератури Бовдуй С.П.(ІІ місце) та учитель англійської мови Майборода О.М.(ІІ місце).

Протягом навчального року в школі тривав конкурс «Кращий урок року», переможцем якого став урок математики в 2-Б класі, який підготувала та  провела учитель вищої категорії Устиченко Н.М.

Гурткова робота

В школі працюють такі гуртки: від станції юних натуралістів: «Основи перепелівництва» «Основи біології», «Любителі домашніх тварин»;

від будинку дитячого творчості – «Бісерні фантазії», «Образотворче мистецтво», «Дитячий театр», «Основи науково-дослідницької діяльності»;
спортивні секції з футболу та боксу  від ДЮСШ ;

секція з баскетболу;

 філія музичної школи по класу «акордеон».

Підвіз учнів та вчителів

До школи потребують підвозу – 4 вчителя з м. Балаклія.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 26 навчальних кабінетів і лабораторій, 2 комп’ютерних класа (19 ПК), спортивна зала, гімнастичний та футбольний майданчики, 1 майстерня, їдальня.

Бібліотечний фонд налічує  17438  примірників художньої та навчальної літератури. 

Досягнення вихованців

Щороку учні школи беруть участь в Всеукраїнських олімпіадах з навчальних предметів:

у шкільному етапі брало участь 122 учні школи, 22 переможці було направлено до участі у ІІ (районному етапі), серед яких учень 9 класу посів І місце в олімпіаді з біології ( Лиманський Ярослав), учениця 7 класу Миро ненко Аліна посіла І місце в олімпіаді з української мови, учениця 10 класу Панова Дар’я – ІІ місце з інформаційних технологій;

у конкурсі захисті науково-дослідницьких робіт МАН  в минулому навчальному році двоє учнів посіли призові місця в обласному етапі конкурсу: учениця 11 класу Раєвська Юлія – І місце, учениця 9-го класу Одерій Ангеліна – І місце у конкурсі МАН-юніор).

Учні школи є активними учасниками та переможцями шкільних, районних, обласних і Всеукраїнських конкурсів, акцій та експедицій: «Моя Батьківщина – Україна», «Напиши листа захиснику України», «Хай буде вільна Україна на всі віки на всі часи».

Школа бере участь у всіх районних змаганнях школярів з фізичної культури. У минулому навчальному році команда школи посіла ІІ місце в змаганнях з легкої атлетики, ІІІ місце в змаганнях з футболу на приз клубу «Шкіряний м’яч», ІІ місце – з міні-футболу; в Малих олімпійських іграх «Діти Харківщини» серед школярів району вибороли ІІ місце (3-4 класи),     ІІ місце (5-6 класи),    ІІ місце – (7-8 класи). 

 

 
Головна Мережа