Пошук

Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації

ІНФОРМАЦІЯ

про Залиманську ЗОШ І – ІІІ ступенів

Балаклійського району Харківської області

 

Рік заснування

1987

Директор школи

Клюєв Геннадій Леонідович, освіта вища, за фахом вчитель допризивної підготовки юнаків та історії, має вищу кваліфікаційну категорію, «вчитель-методист». Заклад очолює з 1996 року.

Контингент учнів

У Залиманській ЗОШ І – ІІІ ступенів навчається 78 учнів, з них учнів 1-4 класів –  38 чол., 5-9 класів – 29 учнів, 10-11 класів – 11 учнів.   Випускників 9 класу - 6 учнів.

Випускників 11 класу – 5 учнів, з них: претенденти на нагородження золотою медаллю -  1 учень, срібною - 0учнів.

Приймали участь у ЗНО-2016 року  5 учнів 11 класу, (випускники 2016 року).

Мова навчання

Українська.

Профільне навчання

Навчально-виховний процес здійснюється за 1 профілем: універсальний (11 учнів)

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 20 педагогів, з них 16 чол. мають вищу освіту, 4 чол. – середню спеціальну. Вищу кваліфікаційну категорію мають 11 чол. ( з них: 4 «вчителя-методиста» та 3 «старших вчителя»), І кваліфікаційну категорію – 3 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – 1 чол., категорію „спеціаліст” - 5   чол.

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% (38 учнів) забезпечено учнів початкових класів та дітей пільгових категорій ( 1 дитина-інвалід, 1 дитина сирота). За рахунок батьківської плати харчується 36 учнів.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над проблемою «Підвищення рівня професійної майстерності педагога  як умова удосконалення якості освіти та формування успішної особистості  випускника школи».

Гурткова робота

В школі працює шкільний спортивний гурток «Метеор» ( керівник вчитель фізичної культури Зубко Юрій Михайлович.)

Підвіз учнів та вчителів

До школи потребують підвозу  15 учнів та 10 вчителів з міста Балаклії, селища Савинці та села Норцівки. Підвіз здійснюється шкільним автобусом.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 18 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас (10 ПК), два комплекти мультимедійного обладнання, швидкісний інтернет,  спортивна зала, гімнастичний та волейбольний майданчики,  майстерня, їдальня.

Бібліотечний фонд налічує – 15496 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців

За результатами ЗНО з предметів, які виносились на ДПА школа в рейтингу району посіла перше місце. (Історія – І місце, українська мова – ІІ місце, математика _ 5 місце.) Учениця 10 класу Астанова Наталія брала участь в районному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких учнівських робіт Малої академії наук України. Учні школи беруть активну участь у окружних спортивних змаганнях. Команда юнаків з футболу посіла І місце в Савинському окрузі. Результативною була участь обдарованих дітей у інтелектуальних конкурсах:  Всеукраїнському математичному конкурсі «Кенгуру», природничому «Колосок»,  англійської мови «Гринвіч», з української мови «Соняшник».

 

 
Головна Мережа