Пошук

Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації

ІНФОРМАЦІЯ

про Покровську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів

Балаклійської районної ради Харківської області

Рік заснування

1988 рік

Директор школи

Руденко Віталій Григорович, освіта вища, за фахом вчитель української мови та літератури має вищу кваліфікаційну категорію та педагогічне звання вчитель-методист. Заклад очолює з 1996 року. 

Контингент учнів

У школі   навчається 39 учнів, з них учнів 1-4 класів – 22 чол., 5-8 класів –   17 учнів. 

Мова навчання

Українська мова

Профільне навчання

Навчально-виховний процес здійснюється за   універсальним профілем. 

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 10 педагогів, з них 9 чол. мають вищу освіту, 1 чол. – незакінчену вищу. Вищу кваліфікаційну категорію мають 4 чол., І кваліфікаційну категорію – 2 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – 2 чол., категорію „Спеціаліст” – 2   чол. 

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням на 100 % ( 22 учнів) забезпечено учнів початкових класів. За рахунок батьківської плати харчується 17 учнів. 

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над проблемою «Підвищення якості знань учнів за різними формами навчання і створення мотивації успіху на основі впровадження новітніх педагогічних технологій у навчально-виховний процес». 

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 17   навчальних кабінетів, комп’ютерний клас (5 ПК), спортивна зала, спортивні майданчики (2 шт.), майстерні, їдальня, бібіліотека

Бібліотечний фонд налічує – 2452 примірників художньої та навчальної літератури. 

Підвіз учнів та вчителів

До школи потребують підвозу 4 учня з с.Явірське та 6 вчителів з населених пунктів Балаклія, Вербівка, Пришиб. Підвіз здійснюється шкільним автобусом.

Досягнення вихованців

Учні школи брали участь: у районних олімпіадах з української мови та літератури, світової літератури, біології, у Всеукраїнських конкурсах учнівської творчості ім. Т.Г.Шевченка, знавців української мовнім П. Яцика, конкурсах «Кенгуру», «Колосок» , «Левеня».

З учні отримали Похвальні листи за високі досягнення у навчанні.

 

 
Головна Мережа