Пошук

Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації

Шевелівський навчально-виховний комплекс

Балаклійської районної ради

Харківської області

 

Рік заснування

1967.  У липні 2015 року заклад було реорганізовано у навчально – виховний комплекс.

Директор школи

Коптяєва Юлія Миколаївна, освіта вища, за фахом вчитель російської мови та літератури, має вищу кваліфікаційну категорію, вчитель – методист. Заклад очолює з 1987 року.

Контингент учнів

У 2016/2017 році навчається 89 учнів та 18 вихованців дошкільного підрозділу.

Мова навчання

Українська

Профільне навчання

Навчально-виховний процес здійснюється за універсальним профілем: 10-11 класи (13 учнів)

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив   нараховує 21 педагогічний працівник ( з них 2 вихователі) 20 учителів мають вищу освіту, 1 – середню спеціальну.

Вищу кваліфікаційну категорію мають – 10 осіб, І кваліфікаційну категорію – 6 особи, ІІ кваліфікаційну категорію – 1 особа,  категорію «спеціаліст» - 4 особи.

Забезпечення харчуванням

 

Для учнів 1-4 класів (36 учнів) та дітей пільгових категорій (1 дитина, позбавлена батьківського піклування) організовано гаряче безкоштовне харчування. За рахунок батьківської плати харчується 52 учні. Батьківська плата в розмірі 40% для дітей дошкільного підрозділу.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над проблемою «Підвищення  дидактичної компетентності вчителя – шлях до підвищення якості викладання предметів освітніх галузей». Щороку учителі нашої школи подають свої роботи на обласний ярмарок педагогічних ідей і технологій. Робота Мещерякова В.П. відзначена дипломами І ступеню обласного рівня. Учитель географії Безбородова Л.М. в 2014 році нагороджена грамотою обласної станції юних туристів за якісну підготовку учнів до обласного етапу Всеукраїнської експедиції «Україна – моя Батьківщина».

Гуркова робота

У школі проводиться фізкультурно-оздоровча робота. Працюють «Еколого– натуралістичний гурток» від Балаклійської станції юних натуралістів, яким охоплено 15 учнів ; спортивний « ЗФП», яким охоплено 20 учнів, футболу – 20 учнів, гурток «вокальний спів» від БЦДЮТ

ДЮСШ «Колос» .

Підвіз учнів та вчителів

До школи потребують підвозу 8 вчителів з м.Балаклія, с.Гусарівка. Підвіз здійснюється шкільними автобусами Гусарівської та Асіївської шкіл.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 20 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас, спортивна зала, баскетбольний та футбольний майданчики, їдальня. Бібліотечний фонд налічує – 5888 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців

 

                У квітні дует у складі учениці 8 класу Світченко Анастасії та учениці 10 класу Бєлєвцової Марії став учасником районного фестивалю патріотичної пісні «Українці, ми єдина сім’я.  За участь у фестивалі дівчатам було вручено подяку відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації. Також двоє учнів взяли участь у районному конкурсі дитячого малюнку «Ми пам’ятаємо!».

            Учні  залучались до участі у  Всеукраїнських інтерактивних конкурсах. Так у листопаді в природничому конкурсі «Осінній Колосок» взяли участь 27 учнів, у конкурсі «Геліантус» -  12 учнів. У грудні 11 учнів школи взяли участь в інтерактивному конкурсі «Гринвіч» з англійської мови, а учень 6 класу Лазарев О. взяв участь у конкурсі «Use learning the English language» (листопад). Також 14 учнів з 2-6 класів взяли участь в математичному конкурсі «Кенгуру». Залучались учні і до участі в шкільних та районних предметних олімпіадах з української мови, російської мови, біології, хімії та правознавства. Також двоє учнів 7-8 класів взяли участь у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім.Т.Г.Шевченка. Дві учениці 4 класу стали учасницями районного етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика. У березні 17 учнів взяли участь в українознавчій грі «Соняшник». Семеро учнів отримали дипломи Всеукраїнського та регіонального рівнів, п’ятеро учнів мають дипломи переможців на шкільному рівні. 16 учнів нашого закладу стали учасниками конкурсу знавців англійської мови «Puzzle». У квітні 25 учнів стали учасниками Всеукраїнського природничого конкурсу «Весняний Колосок».  Ще двоє учнів закладу взяли участь у Всеукраїнському творчому конкурсі учнівської молоді «Подорож у світ води», до якого були направлені дві роботи – іграшка-саморобка на водну тематику Черкасової М. (3 кл.) та нарис про Шевелівське джерело Горяінова О. (7 кл.).

  У березні учениці Кононова К. (7 кл.), Гридньова Т. та Пономаренко С. (11 кл.) під керівництвом вчителя історії Ісіченка Ю.О. взяли участь в обласній історико-краєзнавчій пошуковій експедиції учнівської та студентської молоді «Чорнобиль: події, долі, пам'ять». Вони написали пошукову роботу «Наші земляки – ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС» і були запрошені на обласну конференцію, де були нагороджені грамотою за участь у цій експедиції.

У лютому 2016 р. команда Шевелівського НВК стала призером районних змагань з настільного тенісу: І місце - Світченко А. (8 кл.) і Бєлєвцова М. (10 кл.),  ІІІ місце - Толстов В. (10 кл.) і Голопьоров Єв. (10 кл.). Також учні нашого закладу посіли ІІ місце на районних змаганнях з міні-футболу (старша футбольна команда хлопців), І місце на районних змаганнях з волейболу (команда дівчат), ІІ місце на районних змаганнях з волейболу (команда хлопців), ІІІ місце у відкритому турнірі з міні-футболу «Кубок Дружби», який проводився Балаклійською дитячо-юнацькою спортивною школою. У травні 2016 року команда юнаків та дівчат 9-11 класів посіла ІІІ місце у І (районному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

 

 
Головна Мережа