Пошук

Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації

Інформація

про Андріївський дошкільний навчальний заклад  (ясла-садок)№1

Андріївської селищної ради  Балаклійського району Харківської області

 

Рік заснування

23 квітня 1985 року

Завідувач ДНЗ

Протопопова Тамара Савалонівна, освіта повна вища, за фахом вихователь, вчитель російської мови та літератури. Заклад очолює з 2003 року.

Контингент дітей

У Андріївському ДНЗ працює 11 груп :

3 групи – раннього віку – 45 дітей

8 груп – дошкільного віку – 175 дітей

Загальна кількість: 220 дітей

Мова навчання

Українська.

Напрями роботи

Пріоритетні напрями роботи ДНЗ :

художньо – естетичний, фізкультурно – оздоровчий. Андріївський ДНЗ (ясла-садок)№1 базовий з театрально – ігрової діяльності .

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 26 педагога.

Якісний склад:

Повна вища освіта  – 10

Базова вища – 3

Неповна вища – 13

 Кваліфікаційний рівень:

Спеціаліст вищої категорії – 1

Спеціаліст II категорії – 5

Спеціаліст – 4

Педагогічне звання “Вихователь-методист” – 1

Забезпечення харчуванням

Забезпечені харчуванням на 50% - 38 дитини з багатодітних  сімей За рахунок батьківської плати харчується 182 дітей.

Творчий потенціал

Заклад у 2016/2017 н.р.  працює над темою : «Розвиток творчих здібностей дітей засобами театрально ігрової діяльності у контексті інтеграції до європейського освітнього простору»

Завдяки сумлінній, творчій праці колективу, Андріївський ДНЗ  займає почесні місця в районі по підготовці закладу до нового навчального року: 2009 р. – І місце, 2011 р. – ІІ місце, 2015р.-ІІ місце.
Колектив дошкільного закладу кожного року приймає участь в обласній та районній виставці-презентації педагогічних ідей та технологій, за що не одноразово отримував нагороди:
- 2008 р. --
 дипломи третього ступеня ХV Харківської обласної виставки-ярмарку педагогічних ідей та технологій – Грицюта Л.О., Яковлева Я.Б., подяка за участь Роздольській В.І.;
- 2011 р.--
 диплом  І ступеня  районної  виставки-презентації педагогічних ідей та технологій  вихователь Пензіна О.І.,
-
 2012 р. - дипломом ІІІ ступеня ХІХ Харківської обласної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій – Грицюта Л.О. і Яновська Н.К. «Етнографічне розвивальне середовище дошкільного закладу як джерело формування національної свідомості дітей дошкільного віку»,
-
 2012 р. - Дипломом відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації  за І місце в районному етапі ХІХ обласної виставки-презентації – Грицюта Л.О, Яновська Н.К.,
- 2012 р. - Дипломом відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації
 за І місце в районному етапі ХІХ обласної виставки- презентації педагогічних ідей та технологій -  Протопопова Т.С., Грицюта Л.О., Роздольська В.І.

2013р - диплом відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації за участь в районному етапі ХХ  обласної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій – Соломко А.А. і Пензіна О.І.

2015р. – диплом ІІ ступеня ХХІІ обласної виставки презентації педагогічних ідей та технологій – Кисла Т.В. Робота виставки «Театралізована діяльність дошкільників»
В 2007 р. отримали подяку Харківського національного педагогічного університету ім.Сковороди
 завідувач та вихователі Роздольська В.І. і Виставна І.Г. за участь в апробації серії посібників «Книга для читання дітям».
2010 р. – диплом журналу «Пізнайко» Роздольській В.І. за участь у Всеукраїнському конкурсі серед вихователів та методистів ДНЗ «Педагог-новатор 2010» та подяка колективу ДНЗ
 за здатність гармонійно поєднувати сучасні освітні тенденції з освітянським досвідом;
2011 р. – дипломи лауреатів конкурсу «Розвивальне середовище дошкільного закладу» вихователю-методисту Грицюті Л.О. та музичному керівнику Яновській Н.К. – журнал «Вихователь-методист дошкільного закладу».
Традиційним для нас стала участь в конкурсі «Джміль і бджілка», за що теж отримували нагороди: 2009 - диплом І ступеня за перемогу у районному конкурсі, грамота за активну участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Джміль і бджілка»; 2010 р. – подяка за перемогу у районному конкурсі.
В квітні 2011 року ми приймали участь в районному конкурсі Тиждень безпеки, в якому зайняли І місце і були нагороджені цінними подарунками.

Приймаємо  участь у професійному Всеукраїнському конкурсі «Вихователь року»:

 «Вихователь року - 2011», номінація «Досвідчений вихователь »- диплом головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації (вихователь Кулик О.І.).  

 «Вихователь року – 2013»:

- номінація «Музичний керівник» - диплом ІІ ступеня ( музичний керівник Яновська Н.К.)

- номінація «Вихователь з досвідом роботи» - диплом ІІ ступеня (вихователь Роздольська В.І.)

- номінація «Вихователь дітей 5-річного віку» - диплом ІІ ступеня (вихователь Пензіна О.І.)

 «Вихователь року – 2014» :

-номінація «Інструктор з фізкультури» - грамота лауреата І туру

«Вихователь року – 2015» :

- номінація «Музичний керівник ДНЗ» - грамота за І місце у районному турі та диплом за участь в обласному турі ( музичний керівник Яновська Н.К.)

 - номінація «Досвідчений вихователь ДНЗ» - грамота за І місце у районному турі та диплом за участь в обласному турі (вихователь Роздольська В.І.)

«Вихователь року – 2016»:

-       номінація «Вихователь груп загального розвитку» - грамота за І місце у першому районному турі (вихователь Кареліна Я.Б.)

-       номінація «Вихователь-методист дошкільного навчального закладу» - грамота за ІІ місце у першому районному турі       (вихователь-методист Коновалова О.П.)

Гурткова робота

В Андріївському ДНЗ працюють гуртки:

Гурток «Здоров’ятко» -  оздоровчий напрямок

Гурток «Казкова фізкультура» - фізкультурно-оздоровчий напрямок

Гурток «Казковий світ» - художньо-естетичний напрямок (театрально - ігрова діяльність).

Гурток «Краса музики» - художньо-естетичний напрямок (музична діяльність).

Гурток «Чарівні фарби» - художньо-естетичний напрямок (образотворча діяльність).

Підвіз дітей  та вихователів

-

Матеріально-технічне забезпечення

Заклад забезпечений :

11 груп ,  2 компютери ,1 ноутбук, мультимедійне обладнання, музична зала , спортивна зала , методичний кабінет забезпечений методичною та  періодичною літературою , дидактичним матеріалом , кабінет психолога.

Досягнення вихованців

Наші  діти старших груп приймали участь в конкурсах малюнків «Я хочу жити в якісному світі» ( диплом переможця регіонального рівня виставки-конкурсу «Я хочу жити в якісному світі»  Чеснюк Олександрі за кращий малюнок в номінації "Я пізнаю якісну продукцію", у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка на тему: «Якою я бачу свою Україну», за що були нагороджені подяками та призами.

Вихованці нашого закладу активно приймають участь в усіх святкових заходах селища :  9 травня, День незалежності, День села.

 
Головна Мережа