Пошук

Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації

Балаклійський Центр дитячої та юнацької творчості

Балаклійської районної ради Харківської області 

 

Рік заснування          

Сучасний багатопрофільний позашкільний навчально-виховний заклад з відповідними умовами для здійснення навчально-виховного процесу, створений 1992 року

Директор   закладу

Бабенко Марина Станіславівна,   вчитель біології та хімії. Очолює заклад з 2009 року

Контингент вихованців

Діти  та учнівська молодь району віком від 4 до 21 року. 

У закладі працюють 137 груп, в яких навчається 2766 вихованців.

Мова навчання

Українська

 Навчання у закладі

Балаклійський Центр дитячої та юнацької творчостчі є різнопрофільним позашкільним навчальним закладом, який працює за напрямками:

- художньо-естетичний;

- науково-технічний;

- соціально-реабілітаційний.

- туристсько-краєзнавчий;

- гуманітарний;

- військово-патріотичний;

- фізкультурно-спортивний;

- еколого-натуралістичний;

- дослідницько-експерементальний;

- оздоровчий.

Гуртки класифікуються за трьома рівнями навчання – початковий, основний, вищий.

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив у 2016/2017 навчальному році нараховує   23 основних педагога,  33 сумісника.

Творчий потенціал

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Педагогічний колектив працює над проблемою «Розвиток професійних компетентностей та творчих здібностей як умова формування творчої особистості педагога та його вихованця».

 Педагоги Балаклійського Центру дитячої та юнацької творчості нагороджені грамотами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації, відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації.

          У 2014 році Черненко Віктор Володимирович, керівник гуртка «Пішохідний туризм» посів ІІІ місце в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу  майстерності педагогічних працівників ПНЗ  «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка» за спортивно-туристським напрямом;

         У 2015 році Павленко Наталія Григорівна, керівник гуртка «Танцювальний колектив «Екстрим» посіла ІІІ місце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників ПНЗ «Джерело творчості» у номінаціях «Керівник гуртка хореографічного мистецтва» за художньо-естетичним напрямом;

        У 2015 році Кравцова Марина Володимирівна, керівник гуртка «Подих Мельпомени» посіла ІІІ місце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників ПНЗ «Джерело творчості» за художньо-естетичним напрямом.

       У 2016 році Мусатова Світлана Олександрівна, керівник гуртка «Образотворче та декоративне мистецтво» посіла ІІІ місце  у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників ПНЗ «Джерело творчості» за художньо-естетичним напрямом.

      Також, у 2016 році Мусатова Світлана Олександрівна, керівник гуртка «Образотворче та декоративне мистецтво» взяла участь у ІІ (обласному) етапі обласного фестивалю-огляду освітніх Інтернет-ресурсів у 2015/2016  навчальному році та була нагороджена Дипломом ІІІ ступеня.

 

 

Матеріально-технічне забезпечення

Загальна площа приміщення 1060,5 м2. Кількість кабінетів – 16, з них 11 навчальних. Є актова та дві танцювальні зали. У наявності 3 комп’ютера, що використовуються в управлінській діяльності.

Досягнення вихованців

   У 2015/2016 навчальному році з метою виявлення та підтримки творчо обдарованої молоді, сприяння розкриттю її таланту, пропаганди здорового способу життя педагогічним колективом Балаклійського Центру дитячої та юнацької творчості здійснювалась робота щодо забезпечення участі обдарованих вихованців у різноманітних конкурсах, фестивалях, змаганнях як районного, обласного, так і Всеукраїнського та Міжнародного рівнів, де вихованці гуртків Центру ставали переможцями, призерами, лауреатами тощо, а саме:

1) ІІІ Відкритий чемпіонат Дергачівського району по жиму штанги лежачи та багатоповторному жиму Федерації пауерліфтингу України «RAW 100%» (Гурток «Важка атлетика», керівник Морозов П.М.):

-          Ткаченко Тетяна – Диплом за І місце у дисципліні «Жим штанги лежачи», вагова категорія – до 67,5 кг, вікова категорія – 16-17 років. Виконала норматив КМС, встановила рекорд України; Диплом за ІІ місце в абсолютній першості у дисципліні «Багатоповторний жим лежачи».

- Керівник гуртка «Важка атлетика» Морозов П.М. нагороджений Дипломом за підготовку переможця у ІІІ Відкритому чемпіонаті Дергачівського району по жиму штанги лежачи та багатоповторному жиму Федерації пауерліфтингу України «RAW 100%».

2) Обласний етап Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна» (Гурток «Основи науково-дослідницької діяльності», керівник Сидорова С.І.):

-          Сидоров Денис, Лагун Вікторія, Бойко Дарина – Грамота лауреата.

3) Обласний етап Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!» (Гурток «Веселка кольорова», керівник Плоскінная О.С.):

-          Плоскінная Дар’я – Диплом ІІІ ступеню в номінації «Жанрове фото», середня вікова група.

4) Відкритий чемпіонат Харківської області з підйому на біцепс та становій тязі Федерації пауерліфтингу України «RAW 100%» (Гурток «Важка атлетика», керівник Морозов П.М.):

-          Ткаченко Тетяна – Диплом за ІІ місце у дисципліні «Станова тяга», вагова категорія – до 67,5, вікова – 16-17 років; Диплом за І місце у дисципліні «Підйом штанги на біцепс», вагова категорія – до 67,5, вікова – 16-17. Виконала норматив КМС, встановила рекорд України;

-          Міняйло Ангеліна – Диплом за І місце у дисципліні «Станова тяга», вагова категорія – до 67,5 кг, вікова – 16-17 років. Встановила рекорд України;

-          Акімов Євген – Диплом за І місце у дисципліні «Станова тяга», вагова категорія – до 75,0 кг, вікова – 18-19 років; Диплом за ІІ місце у дисципліні «Станова тяга» у відкритій першості;

-          Кривоніс Костянтин – Диплом за І місце у дисципліні «Станова тяга», вагова категорія – до 67,5 кг, вікова – 18-19 років. Виконав норматив КМС; Диплом за І місце у дисципліні «Станова тяга» у відкритій першості.

- Керівник гуртка «Важка атлетика» Морозов П.М. нагороджений Дипломами за підготовку переможців у Відкритому чемпіонаті Харківської області з підйому на біцепс та становій тязі Федерації пауерліфтингу України «RAW 100%».

5) Всеукраїнська музична олімпіада «Голос Країни» (Гурток «Вокально-естрадний колектив «Дитячий час», керівник Рянська Г.О.):

-          Біленко Катерина – Диплом учасника;

-          Керівник гуртка «Дитячий час» Рянська Г.О. та Балаклійський ЦДЮТ нагороджені Дипломом за великий внесок у професійну музичну освіту, за високий рівень підготовки учасників Всеукраїнської музичної олімпіади «Голос Країни».

6) Всеукраїнські змаганнях у рамках фестивалю «Танцюючі зірки»:

Гурток «Танцювальний колектив «Глорія», керівник Онуфрієнко Л.В.:

-          Диплом за І місце в категорії 12-14 років;

-          Диплом за ІІ місце в категорії 8-9 років.

Гурток «Хореографічний колектив «Барвінок», керівник Подопригора В.Б.:

-          Диплом за І місце в категорії 12-14 років;

-          Диплом за ІІ місце в категорії 12-14 років;

-          Диплом за ІІ місце в категорії 15-18 років.

7) VІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Осінні мелодії»

ü  Гурток «Цирковий колектив «Кристал», керівник Ничипоренко О.І.:

-          Баринова Поліна, Гілярова Софія, Сердюк Анастасія, Дорофєєва Ксенія, Бескорсова Евеліна, Чумак Аліна – Диплом Лауреата І ступеню в номінації «Циркове мистецтво»;

-          Цирковий колектив «Кристал» - Диплом Гран-прі, змішана категорія.

ü  Гурток «Вокально-естрадний колектив «Дитячий час», керівник                         Рянська Г.О., в номінації «Естрадний вокал. Соло»;

- Біленко Катерина – Диплом Лауреата І ступеню;

- Попова Лада - Диплом Лауреата І ступеню;

- Волосьонок Марія - Диплом Лауреата ІІ ступеню;

- Боровська Софія - Диплом Лауреата ІІ ступеню

- Чорна Альона - Диплом Лауреата ІІ ступеню;

- Дорохова Вероніка - Диплом Лауреата ІІІ ступеню;

- Щербак Крістіна - Диплом Лауреата ІІІ ступеню;

- Лугова Єлизавета - Диплом Лауреата ІІІ ступеню;

- Мордовіна Дар’я - Диплом Лауреата ІІІ ступеню;

- Петренко Максим - Диплом Лауреата ІІ ступеню в номінації «Оригінальний жанр. Художнє слово»;

- Булах Софія – Дипломант фестивалю-конкурсу;

- Плахоніна Олександра - Дипломант фестивалю-конкурсу.

- Керівник гуртка Рянська Г.О. відзначена Подякою оргкомітету фестивалю-конкурсу за великий внесок у розвиток творчого потенціалу дітей.

8) І тур «Гран-прі Слобожанщини 2015-2016» Відкритих обласних змагань зі спортивних бальних танців «Legend of Dance» («Гурток «Танцювальний колектив «Глорія», керівник Онуфрієнко Л.В.):

-          Серебрякова Євгенія – Диплом за І місце, вікова категорія 4-5 років, соло;

-          Шопіна Софія – Диплом за І місце, вікова категорія 6-7 років, соло;

-          Серебряков Артем та Калініченко Дар’я, Чмут Микита та Касьяненко Катерина – Диплом за І місце, вікова категорія 6-7 років;

-          Щербак Кирил та Захарченко Дар’я, Мандрика Ігор та Мандрика Ангеліна, Строгий Дмитро та Нестерцова Єлизавета – Диплом за ІІ місце, вікова категорія 8-9 років;

-          Забродін Максим та Онуфрієнко Дар’я, Касторна Віталіна – Диплом за                 ІІ місце, вікова категорія «Ювенали 1 атестація»;

-          Акіменко Маргарита, Обозна Камілла, Шевлякова Віолетта – Диплом за                   ІІ місце, вікова категорія «Ювенали 2 атестація»;

-          Куценко Данііл та Бовдуй Дар’я – Диплом за ІІІ місце, вікова категорія                   8-9 років;

-          Вербицька Поліна – Диплом за ІІІ місце, вікова категорія 6-7 років.

9) Обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання (Гурток «Виготовлення сувенірів», керівник Бабенко Л.В.):

-          Живолуп Ірина – Диплом за ІІІ місце в номінації «Сувеніри».

10) Обласна акція «Молодь за здоровий спосіб життя»

-          Колектив вихованців Балаклійського ЦДЮТ відзначений Подякою за активну участь.

11) 4-й Відкритий Чемпіонат України з пауерліфтингу та 7-й Відкритий Чемпіонат України з жиму лежачи Федерації пауерліфтингу України RAW100% (Гурток «Важка атлетика», керівник Морозов П.М.):

-          Бовдир Вікторія – І місце у ваговій категорії до 48,5 кг; ІІ місце у відкритому класі (триборство), І місце у ваговій категорії до 48,5 кг (жим лежачі);

-          Кривоніс Костянтин – І місце у ваговій категорії до 67,5 кг; ІІ місце у відкритому класі; виконав норматив КМС (триборство);

-          Акімов Євгеній – ІІ місце у ваговій категорії до 75 кг (триборство);

-          Ломов Валерій – ІІІ місце у ваговій категорії до 82,5 кг (триборство),                   ІІІ місце у ваговій категорії до 82,5 кг (жим лежачі);

-          Виродов Владислав – І місце у віковій категорії «12 років», ІІ місце у відкритому класі (жим лежачі)

12) Харківський регіональний фестиваль дитячих та юнацьких колективів «Цирк ІІІ-го тисячоліття» (Гурток «Цирковий колектив «Кристал», керівник Ничипоренко О.І.)

– Гурток нагороджений Дипломом переможця фестивалю.

13) Міжнародний конкурс «Houre of Code» за підтримки «Майкрософт Україна» та «Brainbasket» (Гурток «Основи комп’ютерної графіки», керівник Фурсал Т.С.):

– 7 вихованців гуртка нагороджені іменними сертифікатами.

14) Обласна виставка-конкурс «Різдвяна писанка» (Гурток «Бісерні фантазії», керівник Шаповалова Н.О. у молодшій віковій категорії):

- Міністерська Юлія – І місце в номінації «Монастирська писанка»;

- Миколенко Аліна – ІІ місце в номінації «Монастирська писанка»;

- Німець Кіра – ІІІ місце в номінації «Монастирська писанка».

15) І обласний фестиваль-конкурс дитячих фольклорних колективів «Щедрий вечір» ( Гурток «Подих Мельпомени», керівник Кравцова М.В. та гурток «»Вокально-естрадний колектив«Дитячий час», керівник Рянська Г.О.)

– Учасники відзначені Дипломами за активну участь.

16) Районні змагання з шахів  «Біла тура» (Гурток «Шахи», керівник Бучинський С.В.)

– команда вихованців гуртка посіла І місце у змаганнях.

17) Обласні змагання школярів зі спортивного орієнтування на лижах (Гурток «Пішохідний туризм», керівник Черненко В.В.):

-          команда вихованців гуртка посіла ІІ місце;

-          Мілованова Софія – І місце в особистому заліку;

-          Миргородська Анжела – ІІ місце в особистому заліку;

-          Коскіна Анна – ІІІ місце в особистому заліку.

18) ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Зимове сяйво»:

ü  Гурток «Цирковий колектив «Кристал», керівник Ничипоренко О.І.                    у номінації «Циркове мистецтво»:

-          Дорофєєва Ксенія – Диплом Гран-прі;

-          Чумак Аліна – Диплом лауреата І ступеню;

-          Дует: Зарічная Яна, Бескорсова Евеліна – Диплом лауреата І ступеню;

-          Барінова Поліна - Диплом лауреата І ступеню;

-          Гілярова Софія - Диплом лауреата І ступеню.

ü    Гурток «Вокально-естрадний колектив «Дитячий час», керівник Рянська Г.О у номінації «Естрадний вокал. Соло»:

-          Біленко Катерина – Диплом Гран – прі;

-          Волкова Софія – Диплом лауреата ІІ ступеню;

-          Волосьонок Марія - Диплом лауреата ІІ ступеню;

-          Щербак Кристина - Диплом лауреата ІІІ ступеню;

-          Петренко Максим – Диплом лауреата І ступеню в номінації «Театральна творчість: художнє слово»;

-          Дорохова Вероніка – дипломант фестивалю-конкурсу.

ü  Гурток «Танцювальний колектив «Глорія», керівник Онуфрієнко Л.В. в номінації «Хореографія: бальні танці»:

-          Диплом лауреата ІІ ступеню (мл. ІІ);

-          Диплом лауреата ІІ ступеню (ср. І);

-          Диплом лауреата ІІІ ступеню (мл. І, дебют).

19) Всеукраїнський турнір «Gym4Life» з підйому на біцепс, станової тяги та багатоповторного жиму Федерації пауерліфтингу України RAW 100% (Гурток «Важка атлетика», керівник Морозов П.М.):

-          Ломов Валерій – І місце у дисципліні «Станова тяга», вікова категорія «Т18-19», вагова категорія – 90,0 кг, результат – 190,0 кг; ІІ місце у дисципліні «Підйом на біцепс», вікова категорія «Т18-19», вагова категорія – 90,0 кг, результат – 61,0;

-          Кривоніс Костянтин - ІІ місце у дисципліні «Станова тяга», вікова категорія «Juniors», вагова категорія – 67,5 кг, результат – 200,0; ІІ місце у дисципліні «Станова тяга», вікова категорія «Open», вагова категорія – 67,5 кг, результат – 200,0;

-          Чуприн Павло - ІІ місце у дисципліні «Станова тяга», вікова категорія «Т13-15», вагова категорія – 60,0 кг, результат – 115,0 кг; ІІІ місце у дисципліні «Станова тяга», вікова категорія «Open», вагова категорія – 60,0 кг, результат – 115,0 кг;

-          Белебеха Давид – ІІІ місце у дисципліні «Станова тяга», вікова категорія «Т13-15», вагова категорія – 60,0 кг, результат – 110,0 кг

20) Міжнародний фестиваль-конкурс «Grand music fest 2016» (Гурток «Вокально-естрадний колектив «Дитячий час», керівник Рянська Г.О. в номінації «Естрадний вокал. Соло»):

-          Біленко Катерина – Диплом за І місце;

-          Дорохова Вероніка - Диплом за І місце;

-          Щербак Кристина - Диплом за ІІІ місце;

-          Волосьонок Марія - Диплом за ІІІ місце;

-          Боровська Софія - Диплом за ІІІ місце;

-          Попова Лада - Диплом за ІІІ місце;

-          Петренко Максим – Диплом за ІІІ місце в номінації «Оригінальний жанр. Художнє слово».

21) Всеукраїнський фестиваль дитячого сучасного естрадного танцю «Березнева зірка»:

ü  Гурток «Танцювальний колектив «Глорія» (керівник Онуфрієнко Л.В.) був відзначений  Дипломами за І місце (вікова категорія «Діти 8-9 років»),  за ІІ місце ( вікова категорія «Діти 6-7 років»), за ІІІ місце (вікові категорії «Юніори 12-14 років», «Дорослі 15-18 років»).

ü  Гурток «Хореографічний колектив «Барвінок» (керівник Подопригора В.Б.) був відзначений Дипломами за І місце (вікові категорії «Юніори 12-14 років», «Дорослі 15-18 років», «Діти 8-9 років»), за ІІ місце (вікова категорія «Ювенали 10-11 років», змішана категорія)

-          Гурток «Танцювальний колектив «Екстрим» (керівник Павленко Н.Г.) був відзначений Дипломами за ІІ місце (змішана категорія, «Юніори 12-14 років», «Дорослі 15-18 років»).

22) Інтернаціональний відкритий фестиваль зі спортивних танців «Cup Vinnese waltz» в рамках «Гран-прі Слобожанщини 2015-2016» (Гурток «Танцювальний колектив «Глорія», керівник Онуфрієнко Л.В.):

-          Диплом за ІІ місце в категорії «Школа (1 рік навчання) 4-5 років;

-          Диплом за ІІ місце в категорії «Школа (1 рік навчання) 6-7 років;

-          Диплом за ІІ місце в категорії «Школа (1 рік навчання) 8-9 років;

-          Диплом за ІІ місце в категорії «Школа (1 рік навчання) 11 років.

23) ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячих циркових колективів «Дивоцирк» (м. Запоріжжя) (Гурток «Цирковий колектив «Кристал», керівник Ничипоренко О.І., категорія 2):

-          Сердюк Анастасія – Диплом лауреата І ступеню в номінації «Гімнастика»;

-          Дорофєєва Ксенія – Диплом лауреата ІІ ступеню в номінації «Каучук»;

-          Баринова Поліна – Диплом лауреата ІІІ ступеню в номінації «Гімнастика».

24) VІ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «Джерело талантів» (Гурток «Цирковий колектив «Кристал», керівник Ничипоренко О.І. в номінації «Циркове мистецтво»):

-          Аландарева Олена – Диплом лауреата І ступеню;

-          Бескорсова Евеліна - Диплом лауреата І ступеню;

-          Зарічна Яна - Диплом лауреата І ступеню;

-          Пилипенко Софія - Диплом лауреата І ступеню;

-          Чумак Аліна - Диплом лауреата І ступеню.

25) Міжнародний телевізійний фестиваль-конкурс мистецтв «Зірковий Олімп» (Гурток «Вокально-естрадний колектив «Дитячий час», керівник Рянська Г.О.):

-          Петренко Максим – Диплом за ІІ місце в номінації «Оригінальне мистецтво», жанр «Художнє читання», ІІ вікова категорія.

26) Обласний історико - краєзнавча пошукова експедиція учнівської молоді «Чорнобиль: події, долі, пам’ять» (Гурток «Основи науково-дослідницької діяльності в галузі географії», керівник Сінна О.І.):

-          вихованці гуртка відзначені Дипломом учасника обласної історико-краєзнавчої пошукової експедиції учнівської молоді «Чорнобиль: події, долі, пам’ять».

27) Обласна військово-патріотична акція учнівської молоді «Слобожанські дзвони Перемоги»

ü  Гурток «Дитяча майстерня» (керівник Кузнецова О.А.) Тарасов Степан відзначений Грамотою за активну участь.

ü  Гурток «Основи науково-дослідницької діяльності» (керівник                           Капустянська О.І.) Капустянський Михайло, Єщенко Назар відзначені Грамотами за активну участь;

ü  Гурток «Основи науково-дослідницької діяльності» (керівник                       Махаріна Л.М.) Землін Юлія відзначена Грамотою за активну участь.

28) Обласний фестиваль з комп’ютерної графіки та анімації (Гурток «Основи Web-технологій», керівник Орєхов В.А.):

-          Кьомба-Нгобі Дженетт – ІІ місце у номінації «Відеомонтаж».

29) Міжнародний турнір з пауерліфтингу і жиму лежачи «OPEN KHARKOV 2016» Федерації пауерліфтингу України RAW 100% (Гурток «Важка атлетика», керівник Морозов П.М.):

-          Виродов Владислав – ІІ місце у віковій категорії;

-          Рябоконь Катерина – І місце у віковій категорії, ІІІ місце у відкритому класі;

-          Голозубова Юлія - І місце у віковій категорії, ІІІ місце у відкритому класі;

-          Белебеха Давид - І місце у віковій категорії, І місце у відкритому класі;

-          Акімов Євген - ІІ місце у віковій категорії;

-          Ломов Валерій - ІІ місце у віковій категорії;

-          Кривоніс Костянтин - І місце у віковій категорії, І місце у відкритому класі.

30) Обласна виставка-акція «SOS вернісаж, або друге життя відходів» (Гурток «Художній дизайн», керівник Руденко Т.А.; гурток «Умілі руки», керівник Терьохіна В.В.) вихованці учасники виставки відзначені Грамотами за активну участь.

31) Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Знай і люби свій край»

ü  Гурток «Народна творчість», керівник Літвінова Н.І.:

-          Літвінов Даніїл – диплом за І місце у техніці «Паперопластика», середня вікова категорія.

ü  Гурток «Бісерні фантазії», керівник Шаповалова Н.О.:

- Ковтун Ельвіра – диплом за ІІІ місце у техніці «Бісероплетіння», молодша вікова категорія.

32) І (відбірковий) етап обласного відкритого фестивалю дитячої художньої творчості «Таланти третього тисячоліття»:

ü  Гурток «Веселка кольорова», керівник Плоскінная О.С.:

-          Бордеян Катерина, Сергєєва Поліна – диплом за участь;

ü  Гурток «Художній дизайн», керівник Руденко Т.А.:

- Папченкова Анастасія, Дворнік Іван – диплом за участь.

33) Фестиваль-конкурс присвячений Міжнародному Дню танцю «International Dance Day festival»:

ü  Гурток «Танцювальний колектив «Екстрим», керівник Павленко Н.Г.:

-          Диплом за ІІІ місце в категорії «Молодь 15 та старші»;

-          Диплом фіналіста в змішаній категорії;

-          Диплом фіналіста в категорії «Юніори 12-14 років»;

-          Диплом фіналіста в категорії «Діти 7-9 років».

ü  Гурток «Хореографічний колектив «Барвінок», керівник                                        Подопригора В.Б.:

-          Диплом Гранд у категорії «Молодь 15 та старші»;

-          Диплом за ІІІ місце в категорії «Діти 7-9 років»;

-          Диплом за ІІІ місце в категорії «Діти 7-9 років»;

-          Диплом фіналіста в категорії «Діти 3-6 років».

34) Міжнародний фестиваль «Танцюючі зірки» (Гурток «Танцювальний колектив «Глорія», керівник Онуфрієнко Л.В.):

-          Диплом за І місце у віковій категорії 12-14 років;

-          Диплом за ІІ місце у віковій категорії 15 років і старші;

-          Диплом за ІІ місце у віковій категорії 9-11 років;

-          Диплом за ІІІ місце у віковій категорії 6-8 років.

35) Всеукраїнський турнір з бальних танців «Кубок Співдружності» (Гурток «Танцювальний колектив «Глорія», керівник Онуфрієнко Л.В.):

-          16 пар – Диплом за ІІ місце;

-          Кулик Дар’я – Диплом за ІІ місце.

36) Чемпіонат Ізюмського району з жиму лежачи Федерації пауерліфтингу України RAW 100% (Гурток «Важка атлетика», керівник Морозов П.М.):

-          Виродов Владислав – Диплом за І місце у дисципліні «Жим лежачи», вікова категорія Т12, вагова категорія 48,0 кг, результат 37,5 кг; Диплом за І місце у дисципліні «Жим лежачи», вікова категорія Open, вагова категорія 48,0 кг, результат 37,5 кг;

-          Рябоконь Катерина - Диплом за І місце у дисципліні «Жим лежачи», вікова категорія Open, вагова категорія 75,0 кг, результат 50,0 кг; Диплом за І місце у дисципліні «Жим лежачи», вікова категорія Т 13-15, вагова категорія 75,0 кг, результат 50,0 кг; Диплом за ІІ місце у дисципліні «Жим лежачи», вікова категорія Open, вагова категорія «Абсолютна», результат 36,61 балів.

-          Ломов Валерій - Диплом за І місце у дисципліні «Жим лежачи», вікова категорія Т 18-19, вагова категорія 90,0 кг, результат 117,5 кг;

-          Белебеха Давид - Диплом за ІІ місце у дисципліні «Жим лежачи», вікова категорія Т 13-15, вагова категорія 60,0 кг, результат 75,0 кг; Диплом за ІІ місце у дисципліні «Жим лежачи», вікова категорія Open, вагова категорія 60,0 кг, результат 75,0 кг;

-          Кривоніс Костянтин - Диплом за ІІ місце у дисципліні «Жим лежачи», вікова категорія Juniors, вагова категорія 67,5 кг, результат 117,5 кг; Диплом за ІІ місце у дисципліні «Жим лежачи», вікова категорія Open, вагова категорія 67,5 кг, результат 117,5 кг

-          Керівник гуртка Морозов П.М. нагороджений Грамотою за підготовку переможців чемпіонату.

37) Міжнародний фестиваль дитячої та юнацької творчості «Срібна хвиля» (Гурток «Цирковий колектив «Кристал», керівник Ничипоренко О.І.,  2 категорія):

-          Гілярова Софія – Лауреат І ступеню в номінації «Пластичний етюд»;

-          Баринова Поліна – Лауреат І ступеню в номінації «Еквілібр на тростинах»;

-          Чумак Аліна – Лауреат ІІ ступеню в номінації «Каучук».

38)  Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Мистецтво та море без меж» м. Бердянськ

          Вихованці гуртка «Вокально – естрадний колектив «Дитячий час» (керівник Рянська Г.О.) в номінації «естрадний вокал (соло)» у своїй віковій категорії були нагороджені  грамотами та медалями:

Борівська Софія – дипломант;
Лавріненко Софія - лауреат III ступеня;
Плахоніна Олександра - лауреат III ступеня;
Волосьонок Марія – лауреат III ступеня;
Нагла Марія - дипломант II ступеня;
Біленко Катерина - лауреат II ступеня;
Дашко Надія - лауреат I ступеня;
Дорохова Вероніка – лауреат I ступеня.

        Вихованці гуртка «Танцювальнй колектив «Екстрим» (керівник Павленко Н.Г. ) у своїй віковій категорії відповідного стилю хореографії,  стали лауреатами II ступеня, дипломантами II ступеня  та отримали нагороду лауреатів III ступеня.

         Вихованці «Хореографічного колективу «Барвінок» (керівник Подопригора В.Б.) отримали дві найвищі нагороди  – лауреати I ступеня.

           Також у 2015/2016 навчальному році вихованці Балаклійського ЦДЮТ стали учасниками виставки творчих робіт молоді Харківщини до Міжнародного Дня миру; конкурсу «Краща саморобка «Енергія навколо нас»; обласного очно-заочного етапу Всеукраїнського конкурсу «Український сувенір»; обласних виставок юних природоохоронців «Зимовий вернісаж», дитячих творчих робіт «Мій біль – Афганістан», «Чорнобиль: довгий слід трагедії», Всеукраїнської виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» тощо.

 
Головна Мережа