Балаклійської районної ради Харківської області

Рік заснування

1966

Директор школи

Собків Олена Іванівна, освіта вища, за фахом географ, викладач географії , має вищу кваліфікаційну категорію. Заклад очолює з 2008 року.

Контингент учнів

У школі навчається 441 учнів, з них учнів 1-4 класів –175 учнів, 5-9 класів – 221 учнів, 10-11 класів –  45 учня. Випускників 9 класів – 52 учні. Випускників 11 класів - 26 учнів, з них: претенденти на нагородження золотою медаллю 0  ученів, срібною 0 учнів. Приймали участь у ЗНО 19   учнів 11 класів.

Мова навчання

Українська

Профільне навчання

Навчально-виховний процес здійснюється в 10-11-х класах за універсальним профілем навчання.

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 32 педагога, з них 27 чол. мають вищу освіту, 5 чол. – середню спеціальну. Вищу кваліфікаційну категорію мають 14 чол., І кваліфікаційну категорію – 4 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – 5 чол., категорію „спеціаліст” – 9 чол.

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням на 100 % забезпечено учнів початкових класів та дітей пільгових категорій ( 10 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування, 8 дітей-інвалідів, 2 учня з малозабезпечених сімей). За рахунок батьківської плати харчується 253 учня.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над проблемою«Упровадження в навчально-виховний процес інноваційних освітніх технологій для формування життєвої компетентності особистості та підвищення якості середньої освіти»

Зростання педагогічної активності педагогів відбувається через участь у фахових конкурсах: вчитель математики Мартинова Людмила Савеліївна брала участь у районному турі «Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2016» і посіла ІІ місце у номінації «математика»; Сахно Людмила Миколаївна, вчитель зарубіжної літератури і російської мови посіла ІІ місце у районному конкурсі «Класний керівник року».

За 2015/2016 навчальний рік учні школи є переможцями ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнів олімпіад з базових дисциплін 5 чоловік ( Муковоз Валерія, 10 клас, ІІІ місце, екологія; Чорнописький Дмитро, 7-А клас, ІІ місце, хімія; Скакун Анастасія, 7-А клас, ІІ місце, хімія; Кравченко Олександра, 9-А клас, І місце, хімія; Скакун Анастасія 7-А клас, ІІ місце, фізика.

У ІІ (районному) етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та  студентської молоді імені Тараса Шевченка учениця 6-Б клас  Хомин Юлія посіла ІІ місце, учениця 5-А класу  Царук Софія -  ІІІ місце.

В ІІ (обласному) етапі конкурсі-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України учениця 11 класу Підпомога Карина посіла  ІІІ місце в номінації  «філософія», учень 11 класу Мирошниченко Олександр Сергійович посів ІІІ місце в номінації «педагогіка».

Високі результати показали двоє учнів школи в обласному фестивалі з комп’ютерної графіки та анімації, які зайняли ІІ місця: Мартинов Олексій, 5-А клас, Царук Софія, 5-Аклас.

Гурткова робота

При школі працюють гуртки: «Зірниця», «Різблення по дереву», «Природа рідного краю », «Валеологія», «Історичне краєзнавство». Працюють секції дитячо-юнацької спортивної школи.

Підвіз учнів та вчителів

немає потреби

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 39 навчальних кабінетів, 2 комп’ютерних класа 21 ПК), спортивна зала, гімнастичний та футбольний майданчики, 2 майстерні, їдальня.

Бібліотечний фонд налічує – 9368 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців

Щорічно учні школи приймають участь у районних олімпіадах з базових дисциплін, виборюють призові місця. Беруть активну участь у  ІІ етапі змагань Малих Олімпійських ігор «Діти Харківщини», фестивалях дружин юних пожежних, оглядах-конкурсах художньої самодіяльності.   Баскетбольна команда школи – щорічні призери районних та обласних спортивних змагань.