Пошук

Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації

ІНФОРМАЦІЯ

про Балаклійський дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) №10  

Балаклійської міської ради  Харківської області

 

Рік заснування

1961р

Завідувач ДНЗ

Слабко Галина Борисівна, освіта вища, за спеціальністю «Дошкільна освіта», має вищу кваліфікаційну категорію. Заклад очолює з 2012 року.

Контингентвихованців

У Балаклійському ДНЗ (ясла – садок) № 10 на 01.09.2016 року функціонує 7 груп - 175 вихованця. З них:

-        1 група – І молодша група;

-        6 груп – дошкільних.

Наповнюваність у розрізі кожної вікової групи:

-       І молодша груп (гр..№1) – 25 дітей;

-       ІІ молодша група (гр.№ 4) – 22 дитини;

-       ІІ молодша група (гр..№6) – 19 дітей;

-       середня група (гр.№2) – 25 дітей;

-       середня група (гр..№3) – 23 дитини;

-       старша група (гр..№5) – 30 дітей;

-       старша група (гр..№ 7) – 31 дітей.

Мова навчання

Російська

Профільне навчання

Базовий ДНЗ з фізкультурно – оздоровчого напрямку за технологією М.Єфименка (програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку «Казкова фізкультура» автор М.Єфименко)

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 16 педагогів, з них 7 педагогів мають вищу освіту. Вищу кваліфікаційну категорію мають 2 педагоги. І кваліфікаційну категорію – 1 вихователь.

Забезпечення харчуванням

Розмір батьківської плати за харчування дітей в ДНЗ з 01.01.2016 р.  встановлено на рівні  60% від вартості харчування в день.

Вартість 1-го дня харчування дітей в ДНЗ з 1січня 2016 року становить 18, 75 грн.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над проблемою «Забезпечення збереження та зміцнення здоров’я дітей раннього та дошкільного віку, їх всебічного та гармонійного розвитку шляхом впровадження базового к Балаклійський ДНЗ (ясла – садок) № 10 є опорним дошкільним закладом з фізичного виховання та оздоровлення дітей за технологією М.М.Єфименка.

Заклад брав участь у Всеукраїнському фестивалі «Гармонія руху» (листопад 2012 р.)

Відзначена подякою відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації завідувач Слабко Г.Б. за участь у Всеукраїнському фестивалі «Гармонія руху».

Вихователь Заброда С.Д. брала участь в обласній виставці – презентації педагогічних ідей та технологій (2015 р.)

Музичний керівник Тутова Л.М. посіла ІІ місце у І (районному) турі Всеукраїнського конкурсу «Вихователь року – 2015» у номінації «Музичний керівник дошкільного навчального закладу».

Дипломом ІІ ступеню нагороджено ДНЗ за ІІ місце у Всеукраїнському огляді – конкурсі на кращій стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах (2014 р.)

Колектив закладу  нагороджений грамотою відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації за ІІ місце в огляді готовності загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладів району до роботи у 2014/2015 навчальному році.

Вихователь Заброда С.Д. брала участь в І (районному) турі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Вихователь року» 2016 (2016 р.)

Завідувач БДНЗ Слабко Г.Б. нагороджена почесною грамотою Балаклійської районної державної адміністрації та Балаклійської районної ради за сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий особистий внесок у розвиток галузі освіти Балаклійщини та з нагоди 25-ї річниці незалежності України

Колектив закладу  нагороджений грамотою відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації за ІІІ місце в огляді готовності загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладів району до роботи у 2016/2017 навчальному році.

 

Гурткова робота

Варіативна складова Базового компонента дошкільної освіти реалізується через роботу гуртків та інтеграцію змісту парціальних програм у різні види діяльності. У 2016/2017 навчальному році організовано роботу таких гуртків:

-           гурток «Кольорові долоньки» - вихователь Шевець О.П.;

-           гурток «Веселка» - музичний керівник Тутова Л.М.;

-           гурток «Дитячі руки вміють творити дива» - вихователь Нікуліна Л.М.;

-           гурток «Правова абетка» - вихователь Солодка Л.Ю.;

-     гурток «Веселий Карлсон» - вихователь Мохонько В.М..

Матеріально-технічне забезпечення

В закладі функціонують: 7 групових кімнат, музично – спортивна зала, фізкультурний зал, 7 ігрових майданчиків, спортивний майданчик, харчоблок, медичний кабінет, методичний кабінет, кабінет завідувача.  

Досягнення вихованців

Важливим показником результативності роботи ДНЗ є готовність дитини до навчання у школі: фізична, соціальна, вольова, мотиваційна, інтелектуальна. Показники  обстежених дітей старшого віку на кінець навчального року за освітніми лініями становлять: високий рівень – 21 дитина; достатній рівень – 28 дітей; середній рівень – 1 дитина, що виявляє підготовку дітей до школи.

Діти дошкільного навчального закладу беруть участь дітей у житті міста, залучаються до свят Балаклійщини.

 

 
Головна Мережа