Пошук

Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації

ІНФОРМАЦІЯ

про Балаклійський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №4

 Балаклійської міської ради Харківської області

 

Дата заснування

21 січня 1964 рік

Завідувач

Колташова Олена Петрівна, освіта вища, за фахом методист дошкільного виховання, має вищу кваліфікаційну категорію та педагогічне звання «вихователь-методист». Заклад очолює з 2006 року

Кількість груп

В ДНЗ працює 10 груп: 

3 групи – раннього віку – 55 дитина

3 груп –  молодшого віку –  58 дітей

2 групи – середнього віку – 44 дітей

2 групи – старшого дошкільного віку – 49 дитини

Загальна кількість: 206 дітей

Мова навчання

Українська

Режим роботи

10.5 годин – 9 груп, 12-ти годинна – 1 група

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 20 педагогів, з них 13 педагогів мають вищу освіту. Вищу кваліфікаційну категорію мають 3 педагоги, І кваліфікаційну категорію – 2 педагог, ІІ кваліфікаційну категорію – 4 педагоги, педагогічне звання «Вихователь-методист» - 7 педагогів

Соціальний захист дітей пільгових категорій

В дошкільному закладі 9  дітей з багатодітних родин мають 50% плату  за харчування та 2 дитини інваліда забезпечені безкоштовним харчуванням на 100%, за рахунок міського бюджету

Пріоритетний напрям роботи

Патріотичне виховання дітей дошкільного віку через низку народних скарбів від минулого до сьогодення

Гурткова робота

В ДНЗ працює гурток з художньої праці «Умілі рученята»

Матеріально-технічне забезпечення

Відповідає нормам санітарного забезпечення та створює необхідні умови для проведення повноцінного навчально-виховного процесу. Кожна дитина забезпечена індивідуальними меблями, посудом, постільною білизною. Групові приміщення обладнані ігровими зонами відповідно до віку дітей, в достатній кількості наявний ігровий матеріал, як дидактич­ний так і розвивальний, за розділами програми для особистісного зростання дитини її гармонійного розвитку і виховання. Створені умови для можливості прояву самостійної діяльності дітей: художньої, трудової, дослідницької, ігрової, мовленнєвої, музичної та спортивної. Заняття з музики та фізкультури проводяться в музично-спортивній залі, яка оснащена необхідним музичним та фізкультурним обладнанням. В роздягальні на кожну дитину є індивідуальні шафи для одягу, які відповідають техніці безпеки. Вихователі забезпечені методичною літературою відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти (нова редакція) та Освітньої програми для дітей від 2 до 7 років «Дитина» (нова редакція).

Творчий потенціал  

Колектив дошкільного закладу неодноразово був нагороджений ПОЧЕСНИМИ ГРАМОТАМИ  в огляді-конкурсі на кращу підготовку закладів освіти району до нового навчального року, в 2006, 2016 році – І місце, в 2007  році – ІІ місце, в 2010, 2012 – ІІІ місце. На районній педагогічній конференції 2014 року був нагороджений ПОДЯКОЮ колектив ДНЗ за якісну підготовку закладу до нового 2014/2015 навчального року.

В 2009 році нагороджений грамотою за творчу, результативну роботу з виховання підростаючого покоління. В квітні 2011 року колектив ДНЗ (ясла-садок) приймав участь в ХХІІІ обласній тематичній виставці ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщині ХХІ століття» де отримав диплом І ступеня. В 2011 році дошкільний заклад захистив досвід роботи на рівні області схваленої методичною радою Харківської академії неперервної освіти.   В 2012 році приймав участь в ХХІІІ постійно діючій обласній виставці «Освіта Харківщині ХХІ століття» за темою «Організація роботи з дітьми 5-річного віку в умовах дошкільної освіти», нагороджений дипломом учасника виставки з міжнародною участю «Освіта Слобожанщини».

В обласному етапі виставки-презентації педагогічних ідей та технологій дипломом ІІІ ступеня були нагороджені: у 2013 році вихователь – Холод Л.Є., за методичний посібник «Інтерактивні форми роботи з батьками»; у 2014 році вихователь – Шелест І.В., за методичний посібник «Розвиток обдарованості дитини через інтеграцію мистецької діяльності у роботі з дітьми дошкільного віку»; у 2015 році вихователь-методист – Іванченко Н.М. та вихователь – Крамаренко О.М., за методичний посібник «Організація громадянського виховання дошкільників засобами інтерактивних форм методичної роботи».

В 2013 році дипломом учасника всеукраїнського конкурсу професійної майстерності педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів «Вихователь року» була нагороджена музичний керівник – Висторобець О.М. У другому (обласному) турі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів «Вихователь року – 2014» в номінації «Вихователь-новатор» Шелест І.В. посіла ІІ місце, яка показала високий рівень знань з педагогіки та психології, методики дошкільного виховання, загальну ерудицію у виконанні тестових завданнях, представила комп’ютерну презентацію та професіоналізм під час проведення заняття з дітьми середньої групи на базі ДНЗ "Теремок" у смт. Пісочин.

 

В  2016 році  Диплом ІІ ступеня в сорок другій обласній тематичній відкритій виставці ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» «Формування життєвої  компетентності дошкільників у контексті нової редакції Базового компонента дошкільної освіти» за темою «Психолого-педагогічне проектування діяльності дошкільників як засіб комплексної реалізації освітніх завдань». Дипломом І ступеню  в районному та Дипломом ІІІ ступеню в обласному фестивалі-огляді Інтернет-ресурсів була нагороджена вихователь-методист Іванченко Н.М. Грамотою відділу освіти Балаклійської районної державної адміністрації за І місце у І (районному) турі Всеукраїнського конкурсу «Вихователь року – 2016», у номінації «Вихователь-методист дошкільного навчального закладу» була нагороджена Іванченко Н.М. 

 

 

 
Головна Мережа