Пошук

Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації

ІНФОРМАЦІЯ

про Балаклійський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №2

Балаклійської міської ради  Харківської області

Повна назва

Балаклійський дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) №2 Балаклійської міської ради  Харківської області

Скорочена назва

БДНЗ (я-с) №2

Тип ДНЗ

 загального розвитку

Форма власності

комунальна

Тип місцевості

місто

Поштова адреса

64200 Харківська область Балаклійський район м.Балаклія вул. Гагаріна, б.19

Завідувач

Шпак Людмила Валеріївна, освіта вища, ХДПУ ім. Г.С. Сковороди 2000 рік. Заклад очолює з  27 вересня 2012 року

Мова навчання

українська

Кількість персоналу

35 чоловік, з них – 14 педагогів, 21 – обслуговуючий персонал

Кількість дітей

152 дитини

Кількість груп

6 вікових груп

Режим роботи

12 годинний.

Групи цілодобового перебування

відсутні

Телефони

( 0249) 2 - 60- 39

E-mail

   Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Сайт

 balakliya-dnz2.edu.kh.ua

Нормативна наповнюваність

114 дітей

Історія закладу

Заснований 04.06.1961 р.

Рішенням виконавчого комітету Балаклійської міської ради №75 від 10.02.1999 року Дошкільному навчальному закладу №2   надано назву «Лілія», на честь завідувача Вергун Лілії Олександрівни, яка очолювала дошкільний заклад з 1968 по 1988 р.

З 2010 року має назву Балаклійський дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) №2  Балаклійської міської ради      Харківської області.

Основні досягнення

Дошкільний навчальний заклад   є базовим закладом з екологічного виховання дітей дошкільного віку.  

Вихователь Старусьова Т.І. прийняла участь у I турі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності педагогічних працівників дошкільних закладів «Вихователь року 2013 року» у Балаклійському районі в номінації «Досвідчений вихователь».

Вихователь Левченко С.П. прийняла активну участь у   районній виставці-презентації педагогічних ідей та технологій з роботою на тему: «Формування ціннісного ставлення до природи методом проектування».

На рівні РВО узагальнено досвід вихователя Попової О.А. на тему: «Я пізнаю себе і росту здоровим» (2012р.)

Вихованка дошкільного закладу Куценко Софія була визнана кращою у номінації «Художнє слово» на районному фестивалі дитячої творчості «Зимовий бал».

Завідувач ДНЗ Шпак Л.В.   керівник  районного методичного об’єднання вихователів груп раннього віку.

Вихователь-методист Попова О. А. – керівник РМО середніх груп.

Подяка відділу освіти Балаклійської районної державної  адміністрації за якісну підготовку закладу до нового 2013/2014 навчального року.

Грамота відділу освіти Балаклійської районної державної  адміністрації завідувачу Шпак Людмилі Валеріївні  за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління  2013 рік.

Подяка відділу освіти Балаклійської районної державної  адміністрації вихователю-методисту Поповій О.А. за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу навчання та виховання підростаючого покоління  2013 рік.

Подяка відділу освіти Балаклійської районної державної  адміністрації за якісну підготовку закладу до нового 2014/2015 навчального року.

Диплом  І ступеня  відділу освіти Балаклійської районної державної  адміністрації за перше місце у всеукраїнському огляді-конкурсі на кращій стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах.

Диплом  ІІ ступеня  відділу освіти Балаклійської районної державної  адміністрації за друге місце у І (районному) турі  Всеукраїнського конкурсу  «Вихователь року-2014» Кандій Т.І.

 Грамота відділу освіти Балаклійської районної державної  адміністрації колективу, який посів ІІІ місце в огляді готовності загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних начальних закладів району до роботи у 2015/2016 навчальному році.

Грамота департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації завідувачу Шпак Людмилі Валеріївні за  сумлінну плідну працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий особистий внесок у навчання і виховання підростаючого покоління. 2015 рік.

 

 

 
Головна Мережа