Пошук

Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації

Інформація

про Петрівський дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) 

Петрівської сільської ради Балаклійського району Харківської області

Повна назва

Петрівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) Петрівської сільської ради Балаклійського району Харківської області

Скорочена назва

Петрівський ДНЗ  (ясла-садок)

Тип ДНЗ

загального розвитку

Форма власності

комунальна

Тип місцевості

сільська

Поштова адреса

64282, Харківська область, Балаклійський район, с.Петрівське, провулок Центральний 1/22

Завідувач

Кійко Ніна Іванівна, освіта вища, ХДПІ ім. Сковороди

Мова навчання

російська

Кількість персоналу

31 штатна одиниця/осіб

Кількість дітей

86 дітей

Кількість груп

  5,  з них груп раннього віку – 1,

           груп дошкільного віку - 4

Режим роботи

пʼятиденний, з 10,5-годинним перебуванням дітей

Групи цілодобового перебування

- немає

Телефони

(057-49) 7-12-82,

E-mail

  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

Сайт

 

Нормативна наповнюваність

79

Історія закладу

        Перший дошкільний заклад в с. Петрівське було засновано, за спогадами старожилів, в 1929році у вигляді дитячого будинку для малюків. В ньому перебували діти членів кооперативу, який створювався в селі.

         Після війни , в 1949 році на території села було створено 2 дошкільні заклади : колгоспні ясла та дитячій садок від Петрівської районної лікарні. Вони проіснували до грудня 1976 року, коли було збудовано типове двоповерхове приміщення дитячого ясла-садка, під дахом якого рішенням Балаклійського виконкому від 16.11.1976року №664 «Про об’єднання» та рішення виконавчого комітету Петрівської сільської ради від12.12.1976р. №127 було об’єднано два дошкільні заклади.

          З того часу в селі стабільно працює дошкільний заклад, якій відвідують діти двох сіл – Петрівське та Завгородне. В закладі функціонує 1 група дітей раннього віку та 4 групи дітей дошкільного віку. А разом це 86 дітей.

          Опікується дітьми колектив працівників, очолюваний завідувачем Кійко Ніною Іванівною, згуртований спільною метою у вихованні та розвитку дітей – розкриття творчого потенціалу, природних здібностей вихованців та вихователів у їх взаємозвʼязку, навчання адаптації до умов соціуму .

           Якісний склад педагогів:

 ІІ категорія –  2 вихователя, 1 музичний керівник ,

  9 тарифний розряд – 4 вихователя, 8 тарифний розряд- 2 вихователя.

             Багато років віддали педагогічній роботі Найда В.П., Кулагіна Г.Я., Кутепова М.І., Зуєва С.І., Речкіна А.В., Кузнєцова В.Г, Кузьмінова Н.Є.,Хлєбнікова А.І.. Стежили за здоровʼям дітей, опікувались їх харчуванням  старші медсестри Чухова О.М., Руденко І.В., Непочатова І.А.

              Зробити життя дітей в закладі здоровим, змістовним, цікавим, виявити та дати поштовх до розвитку здібностей дитини – до цього покликані педагогічні працівники закладу.

Основні досягнення

Основним досягненням педагогічного колективу є збереження здоровʼя вихованців закладу , створення умов для розвитку здібностей дитини, її психологічна підготовка до навчання в школі, виявлення талантів та зацікавленість дітей у можливості великих досягнень у майбутньому . 

 

 
Головна Мережа