Пошук

Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації

Реалізація експерименту з упровадження медіаосвіти в навчально-виховний процес у Балаклійській загальноосвітній школі I-IIIст.№2 

knigi-04-06З 31 березня по 01 квітня 2017 року в рамках роботи П’ятої міжнародної науково-методичної конференції з медіаосвіти та медіаграмотності в м. Києві директор Балаклійської ЗОШ I-III ст. №2 Манілова О.М. та заступник директора з навчально-виховної роботи Ткаченко О.М. успішно представили досвід роботи школи «Реалізація експерименту з упровадження медіаосвіти в навчально-виховний процес у Балаклійській загальноосвітній школі I-III ст.№2» на секції «Організаційні та управлінські моделі медіаосвіти».
Учасники конференції виявили інтерес до робіт учнів, які працювали над створенням власного медіапродукту, а саме: анімаційних мультфільмів «Живи реальністю», «Слухай душу», «Барви рідної землі» та фільму «Я люблю своє місто». Школа отримала методичну літературу з медіаосвіти від Академії української преси.
Досвід роботи школи та презентація виступу розміщені на сайті «Медіаосвіта та медіаграмотність». За підсумками конференції робота педагогічного колективу отримала високу оцінку Міністерства освіти і науки України та Академії української преси за інноваційну діяльність з упровадження медіаосвіти та медіаграмотності у навчально-виховний процес.
Досвід роботи школи з впровадження медіаосвіти узагальнений КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» та Міністерством освіти і науки України і рекомендований до поширення.

 
Головна Новини Реалізація експерименту з упровадження медіаосвіти в навчально-виховний процес у Балаклійській загальноосвітній школі I-IIIст.№2