Пошук

Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації

Крок за кроком 

psi-05-24-01Останні два тижня в навчальних закладах нашого району під егідою міжнародного дитячого фонду організації об’єднаних націй «ЮНІСЕФ» продовжили свою роботу досвідчені тренери-експерти Києво-Могилянської Академії та кризисні психологи Всеукраїнського об’єднання Українські Рубежі. Основна мета фахівців – психологічна та моральна підтримка і допомога дітям та працівникам освіти, особливо тим, хто опинився в важкому кризовому стані і потребує особливої уваги. В робочому режимі психологи проводили тренінги на зняття емоційної напруги і відпрацювання навичок стресостійкості. Для тих, кому важко було розкритися на групових заняттях, надавалася індивідуальна психологічна консультація та психотерапевтична допомога.

Психологи відвідали Балаклійський дошкільний навчальний заклад №4, Балаклійську загальноосвітню школи І-ІІІ ступенів №2, Пришибський навчально-виховний комплекс, Яковенківську загальноосвітню школу, працювали з дітьми. Експерти проводили психокорекційні заняття по зниженню рівня тривожності, емоційної напруги з класним керівниками, вихователі та вчителями. А також було проведено тренінгові заняття з дітьми різних вікових категорій з арт-терапії, глінотерапії. Зі старшокласниками цікавими були ігрові заходи.

Окрім психологічної допомоги гості привозять до навчальних закладів подарунки: м’ячі, скакалки, набори олівців, зошити та інший корисний інвентар.

Нажаль, все гарне колись закінчується. Ось і зараз, наші гості, чудові майстри людських душ завершують свою місію і проводять останні виїзди до нашого району. Та нехай краще буде тихе і спокійне життя серед мешканців, ніж привід для реабілітації тяжких емоційних станів, викликаних небезпечними та надзвичайними ситуаціями.

psi-05-24-02

 
Головна Новини Крок за кроком