Пошук

Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації

Фестиваль інноваційної освіти «Відкривай Україну» 

bzoh2-06-033 червня у 9 містах України відбувся фестиваль інноваційної освіти «Відкривай Україну». Мета заходу - створити середовище для розвитку підлітків, у якому вони набудуть необхідних вмінь та отримають можливість реалізувати командою власну ідею у школі, а згодом - у місті.

Свої проекти 20 команд Харківської області захищали  у 6 напрямах: медіа, культура, охорона здоров'я, урбаністика, соціальний напрям та навколишнє середовище.

Команда Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 «ECO-Life.Style.» отримала Диплом ІІ ступеню та посіла 2 місце у півфіналі проекту «Відкривай Україну» серед команд Харківської області. Члени команди були нагороджені сертифікатами  про успішне проходження навчання в  рамках Всеукраїнського освітнього  проекту «Відкривай Україну» у партнерстві з креативною академією iWONDER, отримали сертифікат до Центрального парку культури та відпочинку в м. Харкові на відвідування «Мотузяного містечка», сертифікат на бізнес - квест «Детективна історія. Секрет однієї купюри» та путівку до табору для підлітків «Рятівник».

bzoh2-06-03-01

 
Головна Новини Фестиваль інноваційної освіти «Відкривай Україну»