Пошук

Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації

Інформація

про Балаклійський ліцей

Балаклійської районноїдержавноїадміністраціїХарківськоїобласті

 

Рікзаснування

1992

Директор школи         

Друкальська Тетяна Станіславівна, освіта вища, за фахом учитель математики та фізики, має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «учитель-методист». Заклад очолює з  2006 року.

Контингент учнів

У Балаклійському ліцеї навчається 299 учнів, з них учнів 9 класів – 120,

10-11-х класів – 209 учнів.

Випускників 9-х класів – 116 учнів.

Випускників 11-х класів – 88 учнів, з них: нагородженні золотою медаллю 9 учнів, срібною - 5 учнів. Брали участь у ЗНО - 88 учнів 11-х класів.

Мова навчання

Українська

Профільне навчання

Навчально-виховний процес здійснюється за 3 профілями: української філології (60 учнів); фізико-математичний (60 учнів); біолого-хімічний   (59 учнів)

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 24 педагоги, усі мають вищу освіту. Кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»  мають 21педагог, «спеціаліст ІІ категорії» – 2 педагоги, «спеціаліст» – 1 педагогічний працівник.

Забезпеченняхарчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням забезпечені на 100% – 1 учень з малозабезпеченої родини, 4 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 3 дітей-інвалідів, 7 дітей (інтернат Балаклійського ліцею), на 50% – 10 дітей (інтернат Балаклійського ліцею). За рахунок батьківської плати харчується 284 учні.

Творчий потенціал      

Педагогічний коллектив працює над педагогічною темою «Розвиток професійної компетентності працівників Балаклійського ліцею щодо формування ціннісних орієнтацій особистості».

У конкурсі «Учитель року» брали участь 5 учителів, з них посіли І місце у районному етапі конкурсу:

У 1996 році - Благовіщенська Людмила Григорівна, учитель іноземної мови;

У 1999 році - Гутник Олена Володимирівна, учитель математики, інформатики та обчислювальної техніки;

У 1999 році – Єрохіна Любов Павлівна, бібліотекар, посіла І місце в обласному конкурсі по збереженню підручників «Живи,книго!»

У 2003 році - Задорожко Руслан Володимирович , учитель іноземної мови;

У 2004 році - Волошина Людмила Олександрівна, учитель математики;

У 2005 році - Задорожко Руслан Володимирович , учитель іноземної мови посів І місце в районному та обласному конкурсі «Класний керівник. Крок у ХХІ століття»

У 2006 році - Дерев’янко Світлана Іванівна,учитель географії.

У 2010 році - Волошина Людмила Олександрівна, учитель математики посіла І місце у Всеукраїнському конкурсі підготовки моделей компетентного випускника

У 2010 році – Єрохіна Любов Павлівна, бібліотекар, посіла І місце в обласному конкурсі по збереженню підручників «Живи,книго!»

У 2012 році - Дерев’янко Світлана Іванівна, учитель географії посіла І місце у районному етапі конкурсу «Класний керівник року».

У 2013 році - Дерев’янко Світлана Іванівна, учитель географії посіла І місце в 32-й обласній тематичній відкритій виставці ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» в номінації «Традиції та інновації в шкільній географічній освіті»

У 2013 році - Волошина Людмила Олександрівна, учитель математики посіла ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі педагогічних ідей у номінації «Педагогічна наука»

У 2014 році - Волошина Людмила Олександрівна, учитель математики посіла І місце в 33-й обласній тематичній відкритій виставці ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» в номінації «Реалізація регіональної моделі моніторингу якості освіти на районному (міському) та локальних рівнях»

У 2015 році - Дерев’янко Світлана Іванівна, учитель географії посіла І місце у районному етапі конкурсу «Класний керівник року»  у  номінації «Класний керівник 10-11 класів.

У 2016 році - Дерев’янко Світлана Іванівна, учитель географії посіла ІІ місце в обласному фестивалі-огляді освітніх Інтернет-ресурсів у  номінації  «Поліфункціональний Веб-сайт (блог)».

Досвід учителя географії Дерев’янко Світлани Іванівни з теми «Традиції та інновації у шкільній географічній освіті» узагальнено на рівні області (2013 рік).

Досвід заступника директора з навчальної роботи Волошиної Людмили Олександрівни з теми «Реалізація моніторингової моделі управління навчально-виховним процесом у Балаклійському ліцеї на основі компетентнісного підходу»узагальнено на рівні області (2014 рік).

Досвід учителя світової літератури Сокольцової Алли Олександрівни з теми: «Упровадження компетентнісного підходу на уроках світової літератури та в позаурочний час» узагальнено на рівні району (2015 рік).

Гурткова робота

У школі працюють  2 гуртки:  спортивного танцю та естрадної пісні.

Підвізучнів та вчителів

-

Матеріально-технічнезабезпечення

До послуг учнів 16 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас (17 ПК), гімнастична зала, їдальня. Бібліотечний фонд налічує 16726 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців

Переможцями у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад стали 67 учнів ліцею, у ІІІ етапі – 14 учнів, в ІV – 1 учень; 6 учнів вибороли призові місця у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Учні 10-Б класу: Масельська Катерина Степанівна, географія (ІІІ місце), Діденко Денис Дмитрович, географія (ІІІ місце), учитель Дерев’янко С.І.,учень 9-Б класу Бакліцький Богдан Олексійович, хімія (ІІ місце), учитель Поляничко Т.Г., учень 11-Б класу Аксьонов Сергій Віталійович, фізика (ІІІ місце) учитель Лагута М.В., учениця 10-Б класу Гайдо Олена Валеріївна, історія (ІІ місце), учитель Яценко Г.С.

У ІІІ (обласному) етапі VI Міжнародного  мовно-літературного конкурсу учнівської молоді, імені Т. Г. Шевченка,  ІІІ місце виборола  Решетняк Карина Юріївна, учениця 11-Б класу (учитель Новікова Л.О.). У ІІІ (обласному) етапі XVI Міжнародного конкурсу імені П.Яцика  І місце посіла Кузьміна Катерина Юріївна  учениця 9-Б класу  (учитель Волченко Р.І.).  Гаркуша Євгеній Олексійович, учень 11-Б класу, є переможцем районного фестивалю ораторського мистецтва та лауреатом  обласного фестивалю ораторського мистецтва за темою «Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами (І.Багряний)». Мітяєва Ірина, учениця 9-А класу, є переможницю конкурсу Краща саморобка «Енергія навколо нас» в номінації «За діючу модель сонячної, вітрової, та гідро-електростанцій»,учень 9-А класу Іванченко Дмитро, посів І місце у журналістському конкурсі Тепло у моєму домі. Секретні матеріали. Номінація «Шуба для мого дому». Конкурс організований Star Light Media ( СТБ, Новий канал ,ICTV, М1,М2,QTV)  при підтримці проекту IFC «Енергоефективність  у житловому секторі України». Федоренко Марина, учениця 9-Б класу, пройшла у ІІІ тур (півфінал) програми FLEX - програми культурного обміну між Україною та США. В обласному фестивалі з комп’ютерної графіки та анімації серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області перше місце посіли учні 9-11-х класів: Баришнікова Поліна та Іванченко Дмитро, ІІ місце виборов учень 10-Б класу Токар Олександр.

У Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру» (102 учня), 10 ліцеїстів  показали відмінний результат, 31- добрий, 71- отримали сертифікат учасника; у Всеукраїнському конкурсі юних інформатиків «Бобер»  (52 учні), (з них 17 учасників отримали сертифікати з відмінним результатом та 17 учнів з добрим), у Всеукраїнському інтерактивному природничому конкурсі «Колосок-осінній» (45 учнів), «Колосок-весняний» (22 учні); у Всеукраїнському інтерактивному  фізичному конкурсі «Левеня» (85 учнів), у другому Всеукраїнському  конкурсі з англійської мови «Гринвіч» (39 учнів); у IV Міжнародній природознавчій грі «Геліантус» - (18 учнів), VIІ Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник» (76 учнів, із них Диплом І ступеня Всеукраїнського рівня  1 учень, Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня  1 учень, Диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня  2 учня, Диплом І ступеня регіонального рівня  1 учень Диплом ІІ ступеня регіонального рівня  1 учень, Диплом переможця на шкільному рівні  37 учнів, сертифікат учасника 38 учнів).  У XІІІ науково-технічній конференції на базі ХПІ хімія та фізика в сучасних технологіях (2 учні отримали грамоти за активну участь у роботі конференції).

 Також учні 10-х класів 19.04.2016р. взяли участь  у  моніторингу рівня навчальних досягнень з фізики у режимі он-лайн, який проводив   Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти.

 

 
Головна Мережа