Пошук

Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації

Інформація

про Донецьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 1

Балаклійської районної ради Харківської області

Рік заснування

1959

Директор школи

Мальчуженко Лариса Олександрівна, освіта вища, за фахом вчитель української мови і літератури та англійської мови, має вищу кваліфікаційну категорію, педагогічне звання «Старший учитель». Заклад очолює з 2007 року.

Контингент учнів

У школі навчається 412 учнів, з них учнів 1-4 класів – 163 учнів, 5-9 класів – 186 учнів, 10-11 класів – 63 учнів. Випускників 9 класів – 26 учнів. Випускників 11 класів – 43 учнів, з них: претенденти на нагородження Золотою медаллю – 3 учні. Приймали участь у ЗНО 35 учнів.

Мова навчання

Українська мова навчання.

Профільне навчання

Навчально-виховний процес здійснюється за 3 профілями: математичний (21 учнів), географічний (22 учні) та української філології (20 учнів).

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 34 педагогів, з них усі мають вищу освіту. Вищу кваліфікаційну категорію мають 21 чол., І кваліфікаційну категорію мають 9 чол., ІІ кваліфікаційну категорію мають 1 чол., категорію «спеціаліст» - 3 чол.

Педагогічні звання “Учитель-методист” мають 2 учителя, “Старший вчитель” - 9 осіб.

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% (163 учні) забезпечено учнів початкових класів та дітей пільгових категорій (5 учнів). За рахунок батьківської плати харчується 244 учнів.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над темою «Підвищення дидактичної компетентності педагогічних працівників школи в умовах упровадження Державних стандартів початкової, базової та повної загальної середньої освіти».

У конкурсі «Учитель року» брали участь 17 учителів, з них у 2016 році Пивовар Ю.О. учитель англійської мови, яка посіла І місце у ІІ (районному) етапі конкурсу у номінації «Англійська мова».

І місце в районному етапі обласного фестивалю-огляду освітніх Інтернет-ресурсів у 2016 році посіла  учитель англійської мови Пивовар Ю.О.

У 2015/2016 навчальному році школа брала участь у моніторингових дослідженнях: якості початкової освіти, якості поглибленого та профільного навчання, якості підготовки учнів до ЗНО та ДПА з англійської мови (Макміллан).

Гурткова робота

У школі працюють гуртки:

  • «Захист Вітчизни» Балаклійського Центру дитячої та юнацької творчості;
  • «Основи біології», «Географічне краєзнавство» та «Юні охоронці природи» Балаклійської станції юних натуралістів;
  • «Екологічне краєзнавство» Харківської обласної станції юних туристів.

Підвіз учнів та вчителів

До школи потребують підвозу 5 учнів та 12 учителів із селища Андріївка, Вербівка та 1 учитель з с.Копанка.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 44 навчальних кабінетів, з них 3 кабінети   з мультимедійним обладнанням. Крім того, 2 комп’ютерні класи (34 ПК), 2 спортивні зали, лінгафонний кабінет, бібліотека з читальним залом, навчальний психологічний кабінет та кабінет практичного психолога, ігрова кімната та 2 спальні кімнати для першокласників, волейбольний та футбольний майданчики, 3 майстерні, їдальня, кабінет медсестри та кабінет для щеплень, методичний кабінет.

Бібліотечний фонд налічує 30 879 примірників, з них підручників – 20 519, художньої літератури – 10 360 примірників.

Досягнення вихованців

Щорічно учні школи приймають участь у районних олімпіадах з базових дисциплін, виборюють призові місця.

У ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін взяли участь 41 учень 6-11 класів школи. 15 учнів посіли 22 призових місця (І, ІІ, ІІІ місця). В ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад переможцями стали: учениця 11-А класу Сточна А.ІІ місце з правознавства, ІІІ місце з англійської мови та ІІІ місце з української мови і літератури; учениця 9 класу Панасюк С. – ІІІ місце з історії та української мови і літератури.

5 науково-дослідницьких робіт були представлені на І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України. 3 роботи посіли І місце і були направлені для участі у ІІ (обласному) етапі.

Учень 9 класу Сорока Дмитро виборов І командне місце у Міжнародному конкурсі юних бджолярів, який проходив у Празі у липні 2016 року.

У Міжнародних і Всеукраїнських інтерактивних конкурсах учні школи приймають активну участь. Здебільшого це учні, які бажають розвинути в собі обдарованість. Так, у конкурсі «Колосок-осінній» взяли участь 65 учнів, відзначено золотими сертифікатами 6 учнів, срібними – 31 учень. У Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру» для 2-6 класів взяло участь 64 учні, відмінний результат отримав 1 учень, добрий результат – 15 учнів. У Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру» для 7-11 класів взяло участь 25 учнів, добрий результат отримали 17 учнів. У конкурсі з англійської мови «Гринвіч» взяло участь 36 учнів, І місце посіли 3 учні, ІІ місце 2 учні. З німецької мови  у конкурсі «Орлятко» призи отримали 3 учні (50%) із 6 учасників. У Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник» взяли участь 64 учні. 12 з них нагороджені Дипломами І ступеня, 16 – Дипломами ІІ ступеня. Добрі результати показали 4 учнів із 8 учасників у конкурсі з інформатики «Бобер».

Учнівська команда «Пульс» посіла І місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Молодь обирає здоров’я» в номінації «Фото», який проходив у Харкові 18.05.2016 р.

Грамотами Комунального закладу «Харківська обласна станція юних туристів» за активну участь нагороджені учні: Доля В. (10 клас) -  у Всеукраїнській філософській історико-краєзнавчій конференції
«Пізнай себе, свій рід, свій нарід», Швацька К. (10 клас) – в обласній військово-патріотичній акції «Слобожанські дзвони Перемоги», Панасюк С. (9 клас) – в обласній історико-краєзнавчій пошуковій експедиції «Чорнобиль: події, долі, пам’ять».

1-Б клас з класним керівником Бутко Н.Ю. виборов І місце у Всеукраїнському проекті «Це наше і це твоє!»

 

Директор школи                                                      Л.О.Мальчуженко

 
Головна Мережа