Пошук

Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації

ІНФОРМАЦІЯ

про Андріївську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 2 Балаклійського району Харківської області 

Рік заснування

1967

Директор школи

Шелест Тетяна Василівна, освіта вища, за фахом вчитель початкових класів, має вищу кваліфікаційну категорію, педагогічне звання «старший вчитель». Заклад очолює з 2013 року.

Контингент учнів

У школі навчається 241 учень, з них учнів 1-4 класів –106 чол., 5-9 класів –116 учнів, 10-11 класів –19 учнів. Випускників 9 класу - 20 учнів.

Випускників 11 класу - 7 учнів. Брали участь у ЗНО 7 учнів 11 класу.

Мова навчання

Українська.

Профільне навчання

Навчально-виховний процес здійснюється за універсальним профілем.

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 23 педагоги, з них 22 чол. мають вищу освіту, 1 чол.- середню спеціальну освіту. Вищу кваліфікаційну категорію мають 14 чол., І кваліфікаційну категорію –2 чол., ІІ кваліфікаційну категорію –3 чол., категорію „спеціаліст” –4 чол.; педагогічне звання «старший вчитель»-6 чол., «вчитель -методист»-1 чол.

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням на 100 % (106 учнів) забезпечено учнів початкових класів та дітей пільгових категорій (15 дітей). За рахунок батьківської плати харчується 60 учнів.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над проблемою «Вдосконалення уроку з позицій особистісно орієнтованого та компетентністного підходів. Розвиток інноваційного освітнього середовища. Забезпечення умов для впровадження нових Державних стандартів початкової, базової та повної загальної середньої освіти».

У конкурсі «Учитель року» брали участь 4 учителі, з них: у 2010 році – Резніченко Ірина Вікторівна, вчитель початкових класів; у 2014 році - Райзер Анастасія Василівна,вчитель географії, у 2015 році - Крячко Олена Сергіївна, вчитель української мови та літератури, яка стала абсолютним переможцем районного етапу конкурсу,у 2016 році -Закора Оександр Олександрович, вчитель англійської мови

Гурткова робота

В школі працюють гуртки Балаклійського будинку дитячої та юнацької творчості:

«Образотворче мистецтво»( керівник – Бутко М.Л.);
«Оригамі»(керівник- Титаренко О.О.);

Балаклійської станції юних натуралістів:

«Юні друзі природи»(керівник-Бутко І.М.);

«Валеологія Чарівний  світ природи» (керівник-Бутко І.М.);

«Історичне краєзнавство»( керівник-Устиченко Н.А.).

Також діти відвідують позашкільні заклади: Слобожанський  Будинок Культури, Донецький Будинок Культури, фізкультурно –оздоровчий комплекс «Шебелинкагазвидобування», ДЮСША, музичні школи селища Донець та Слобожанське.

 

Підвіз учнів та вчителів

Підвіз учнів та вчителів до школи шкільним автобусом не здійснюється.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 20 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас (9ПК), спортивна зала, гімнастичний та футбольний майданчики, 1 майстерня, їдальня.

Бібліотечний фонд налічує – 23017 примірників художньої та навчальної літератури, 9785 – підручників.

Досягнення вихованців

Щорічно учні школи беруть участь у районних олімпіадах з базових дисциплін, виборюють призові місця. Так, в ІІ(районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіадах маємо 6 перемог:

І місце з трудового навчання- Аршава Віталій, учень 10 класу;

ІІ місце з трудового навчання- Міхальов Борис, учень 9 класу;

ІІ місце з географії- Осьмак Тетяна, учениця 9 класу;

ІІ місце з української мови та літератури- Волокітіна Юлія, учениця 7 класу;

ІІІ місце з математики- Чаговець Назар, учень 7 класу;

ІІІ місце з фізики- Чаговець Назар, учень 7 класу.

Міщенко Юдія, учениця 11 класу( вчитель  Діденко О.С.) посіла ІІ місце у районному етапі Всеукраїнського  конкурсу-захисту науково-дослідницьких   робіт учнів-членів Малої академії наук України  у 2015/2016 навчальному  році.

Учні школи- учасники Всеукраїнських акцій, експедицій, фестивалів «Моя Батьківщина – Україна», «Історія міст та сіл України», «Слобожанські дзвони Перемоги», «Молодь обирає здоров’я», « Патріот»,            «Ми за  тверезе  життя», «Соняшник», «Мій біль- Афганістан», брали участь та маємо перемогу в  районному фестивалі фронтової пісні та поезії «Війна і пам’ять поколінь,в інтернет- олімпіадах, конкурсі епістолярного жанру від Укрпошти  «Напиши листа собі 45річному»,конкурсі есе «Я- європеєць», у всеукраїнському конкурсі на кращий  веб- сайт навчального закладу 2016 році  учні під керівництвом педагога- організатора Устиченко Н.А. стали лауреатами  Міжнародного Конкурсу Шкільних Медіа. Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 вже третє бере участь та перемагає в обласному конкурсі для дітей та молоді «Місцеве самоврядування – це ми!», заснованого Асоціацією органів місцевого самоврядування Харківської області. В номінації «За  кращий індивідуальний письмовий твір на тему «Що таке місцеве самоврядування?» Міщенко Юлія, учениця 11 класу посіла ІІІ місце, підготувала вчитель української мови та літератури ДіденкоО.С

В березні 2016 року учні 5 класу  ( під керівництвом Шелест Т.В.) брали участь та здобули І місце у всеукраїнському конкурсі есе «Екологічний проект для твого міста».

Учні 3 класу здобули перемогу у Всеукраїнському творчому конкурсі учнівської молоді «Подорож у світ води»- вчитель початкових класів Бовдуй Н.В.

У Всеукраїнському проекті «Це – наше і це – твоє!» брали участь 3 учителів початкових класів  разом з учнями (  Водолазька І.І., Бутко І.М., Холод І.В.). Перемогу в проекті здобули вчитель початкових класів  Бутко І.М. та учні 4 класу. Їхня  проектна робота про селище Андріївка була  включена до всеукраїнського мультфільму «Це наше і це твоє».

 

 

 
Головна Мережа