Пошук

Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації

Інформація

про Балаклійську загальноосвітню школу І-Ш ступенів №3

Балаклійської районної ради Харківської області

 Рік заснування

1913, 1952 – як середня

Директор школи

Бондар Оксана Ярославівна, освіта вища, за фахом вчитель російської мови і літератури, має вищу кваліфікаційну категорію, «старший учитель». Заклад очолює з 2004 року.

Контингент учнів

У 2016 році навчається  386 учнів, з них учнів 1-4 класів –166 учнів, 5-9 класів –178 учнів, 10-11 класів – 42 учня. Випускників 9 класів - 30 учнів.

Випускників 11 класу - 17 учнів, з них: претенденти на нагородження срібною медаллю- 1. Брали участь у ЗНО в 2014/2015 навчальному році 39 учнів 11 класів.

Мова навчання

Українська

Профільне навчання

Навчально-виховний процес здійснюється за 2 профілями: 10 клас - філологічний (української філології профіль) (25 учнів) та 9-А клас – з поглибленим вивченням математики (15 учнів).

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 30 педагогів, із них 2 сумісники, 1 - педагог-організатор. Із 30 чол. мають вищу освіту -29, незакінчену вищу - 1 (педагог-організатор). Вищу кваліфікаційну категорію мають 23 чол., І кваліфікаційну категорію – 2 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – 3 чол., категорію „спеціаліст” – 3 чол. Звання «старший учитель» мають 9 чол., «учитель-методист» - 7 чол.

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням на 49% (198 учнів) забезпечено учнів початкових класів 166 та дітей пільгових категорій 33 учнів (12 дітей,позбавлених батьківського піклування, 11 - із малозабезпечених сімей, 10 – дітей-сиріт). За рахунок батьківської плати харчується 220 учнів.

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над проблемою «Організаційно-методичне забезпечення щодо впровадження елементів педагогічних технологій через творчість учителя, підвищення якості управлінської діяльності, інтенсифікацію навчально-виховного процесу на основі компетентісного підходу в умовах упровадження нових Державних стандартів початкової, базової та повної загальної середньої освіти», «Формування і розвиток високоінтелектуальної свідомої особистості з громадською позицією, готову до конкретного вибору свого місця в житті»

У конкурсі «Учитель року» брали участь 3 вчителя, з них: у 2005 році -Вороновська О.І., у 2014 році – Блудова Г. М., у 2016 році - Івончик С.Д., у конкурсі «Класний керівник року» у 2015/2016 навчальному році - Вороновська О.І.

Гурткова робота

У школі будуть працювати гуртки від БЦДЮТ: «Веселка кольорова», «Танцювальний», «Умілі руки», «Образотворче та декоративне мистецтво», від СЮН: «Юні друзі природи. Валеологія. Чарівний світ природи». Працюють секції дитячо-юнацької спортивної школи: легка атлетика, «Бокс».

Підвіз учнів та вчителів

Учні та вчителі не потребують підвозу.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 19 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас (14 ПК), спортивна зала - 1, гімнастичний та футбольний майданчики -1, їдальня – 1.

Бібліотечний фонд налічує – 18513 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців

Щорічно учні школи беруть участь у районних олімпіадах з базових дисциплін,МАН, виборюють призові місця.

У минулому році учень 8-А класу Назілін Д. виборов ІІ місце з фізики,  ІІ місце в олімпіаді з астрономії посіла Єкатериненко  К., учениця 11-А класу, виборов ІІІ місце з історії, Осіпов В., учень 11-Акласу, ІІ місце з мовно-літературного конкурсу - Гончарова Д.,учениця 5-А класу, Колінько С., учениця 10 класу, - ІІ місце з історії та екології, Ринченко В.,учень 9-А класу посів  ІІІ місце з екології, Лакатош О.,учениця 8-А класу, - ІІІ місце з географії, ІІІ місце з хімії посіла учениця 9-А класу Старова А. Учениця 11-А класу Єкатериненко К. посіла ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук з роботою «Гідрологічний режим озера міста Балаклії та його використання»

 

 
Головна Мережа