Пошук

Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації

Інформація

про Асіївську ЗОШ І-ІІІ ступенів

Балаклійської районної ради

Рік заснування

1962

Директор школи

Караченцева Світлана Павлівна, освіта вища, за фахом учитель історії та суспільствознавства, має вищу кваліфікаційну категорію. Заклад очолює з 01.09.2000 року.

Контингент учнів

У 2016-2017 н.р. навчається 39 учнів, з них учнів 1-4 класів – 15 чол., 5-9 класів –18 учнів, 10-11 класів –6учнів.   Випускників 9 класу – 2 учні,11класу-3 учні.

Мова навчання

російська

Профільне навчання

Навчально-виховний процес здійснюється за універсальним профілем.

Педагогічний колектив

Педагогічний колектив нараховує 12 педагогів, з них 10 чол. мають вищу освіту, 1чол. – середню спеціальну. Вищу кваліфікаційну категорію мають 6 чол., І кваліфікаційну категорію – 1 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – 2 чол., категорію „спеціаліст” – 3чол.

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% забезпечено учнів початкових класів(15 учнів), 1 учень з малозабезпеченої родини,  за рахунок  батьківської плати  харчується 18 учнів 5-11 класів .

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над темою «Підвищення рівня професійної майстерності педагога як умова всебічного розвитку учнів та формування ключових компетентностей успішної особистості випускника школи»

Гурткова робота

На базі школи працює гурток з шахів від БЦДЮТ та художній гурток .

Підвіз учнів та вчителів

До школи потребують підвозу 5 учнів з сіл Попівка, Успенське, Слобожанське та 7 учителів з м. Балаклія. Підвіз здійснюється шкільним автобусом.

Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 10 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас (5ПК), гімнастична зала, гімнастичний та футбольний майданчики, їдальня.

Бібліотечний фонд налічує – 9970 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців

Щорічно учні школи приймають участь у районних олімпіадах з базових дисциплін, виборюють призові місця.

У минулому році команда учнів 6,8 класів посіла І місце в районному етапі змагань «Біла тура» . Учні школи беруть активну участь у зональних змаганнях з футболу, шахів.

 

 
Головна Мережа