Пошук

Відділ освіти Балаклійської районної державної адміністрації
Новини

Останні надходження:

Наказ № 179-ОД Про підготовку та організований початок 2017-2018 н.р.

Наказ №182-ОД Про організацію харчування дітей у навчальних закладах району (оновлено)

Наказ №80-АГП Про чергування у святкові та вихідні дня 24-27 серпня 2017 року

Лист МОНУ №1-9-436 Щодо методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у ЗНЗ у 2017-2018 н.р

Оновлено розділ Початок 2017/2018 навчального року

Наказ №66-АГП Про підготовку до опалювального періоду 2017-2018 рр.

Наказ № 165-ОД Про організацію обліку дітей дошкільного віку у 2017 році

Наказ №148-ОД Про запобігання дитячому травматизму під час літніх канікул


 

 

День Державного Прапора

Prapor

День Державного Прапора - це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність.

Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор.

Напередодні 26-річниці Незалежності України освітяни району взяли участь у святкуванні Дня Державного Прапора України на площі В. Й. Казмірука біля будівлі Балаклійської районної державної адміністрації.

Нехай патріотизм, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор.

 

Прийнято районні програми

sesiya-08-1717 серпня на черговій сесії Балаклійської районної ради  були прийняті районні програми: Районна програма «Шкільний автобус» на 2018-2022 роки та Районна програма модернізації матеріально-технічної бази навчальних закладів Балаклійського району на 2018-2022 роки. Також у районі діє Програма організації харчування у загальноосвітніх навчальних закладах та дошкільних підрозділах навчально-виховних комплексів Балаклійського району на 2015-2018 роки. Відповідно до даних програм вирішуються питання забезпечення підвозу учнів та педагогічних працівників до навчальних закладів, харчування учнів 1-4 класів та пільгових категорій, дітей у таборах відпочинку з денним перебуванням у період проведення оздоровчої кампанії, зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів району.

 

Перевірено готовність навчальних закладів до початку 2017/2018 навчального року

plan-stati-300x242З метою встановлення рівня готовності дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів до нового 2017/2018 навчального року  з 15 по 17 серпня 2017 року було проведено огляд навчальних закладів району. До складу комісії були залучені представники методичного кабінету відділу освіти, групи централізованого обслуговування закладів освіти, Балаклійського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області, Балаклійської РВ ГУ ДСНС України в Харківській області.  За результатами проведеної роботи встановлено, що всі навчальні заклади готові до роботи та сталого функціонування у 2017/2018 навчальному році.

 

Оприлюднені електронні версії підручників для 9 класу

Обнародованы электронные версии учебников для 9 классов

Видавництва, що цього року друкують шкільні підручники для учнів 9-х класів почали надавати Міністерству освіти і науки електронні версії підручників для розміщення у вільному доступі.

 

Більшість електронних версій шкільних підручників для цьогорічних дев'ятикласників вже оприлюднена Інститутом модернізації змісту освіти.

 

Публікація електронних версій підручників у вільному доступі є обов'язковою вимогою Міністерства освіти. Ця новація цього року використовується відомством вперше.

 

Міністр освіти Лілія Гриневич, коментуючи необхідність публікації електронних версій підручників навесні цього року  наголосила, що всі нові підручники для дев’ятого класу будуть доступні для скачування за державний кошт.

 

За інформацією Інституту модернізації змісту освіти, станом на 2 серпня установою прийнято від видавництв 118 назв паперових підручників з 228, загальним накладом 440 тисяч примірників, що дорівнює 50% від загальної кількості необхідних підручників для учнів 9-х класів. Розпочато доставку навчальної літератури до книжкових баз обласних департаментів освіти і науки. 

 

 

 

Літня школа з медіаграмотності

bzoh2-media-01

З 30 червня по 3 липня 2017 року проходили заняття у Літній школі з медіаграмотності для учнів 9-11 класів загальноосвітньої школи, які цікавляться тематикою медіа. 26 старшокласників та 6 дорослих з Луганської, Дніпропетровської, Харківської, Миколаївської та Полтавської області поринули у поглиблене вивчення творення шкільної газети. Харківщину представляли 7 учнів Балаклійської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 та їх керівник Летко Олена Вікторівна. Знання та навички учасники Літньої школи з медіаграмотності, яку організувала Академія української преси (АУП) за підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні (Німеччина) Konrad Adenauer Stiftung Ukraine здобували та втілювали у життя протягом чотирьох днів. Захід відбувся в етнографічному комплексі «Українське село» Києво-Святошинському районі. З учасниками працювали досвідчені тренери: Валерій Іванов, президент Академії української преси, Андрій Юричко, медіатренер, кандидат філологічних наук, асистент кафедри періодичної преси КНУ імені Тараса Шевченка, Володимир Земляний, медіатренер, медіаконсультант, Ганна Шевченко, журналіст, медіапедагог, дитяча письменниця. Керівник Представництва Фонду Конрада Аденауера, Гарбріеле Бауман, та координаторка проектів Фонду Катерина Білоцерковець познайомили учасників з роботою Фонду та можливостями, які він надає для молоді. Учасники сформували дві редакційні групи, побували на прес-конференції з Володимиром Різуном, радіожурналістом, директором Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка. Зустрілися з Сергієм Томіленко, головою Національної спілки журналістів України (НСЖУ), який розповів про західні стандарти роботи журналістів, сильні сторони професії, захист прав журналістів в Україні. Побували на екскурсії на телеканалі «Перший діловий». Всі учасники Літньої школи з медіаграмотності отримали сертифікати, примірники газет «Паперовий літак» і «ПроСтоСлово», над створенням яких вони працювали, а також книжку Геннінга Носке «Журналістика: що треба знати та вміти» .

bzoh2-media-02

 

 

Національно-патріотичне виховання у сучасному навчальному закладі

Картинки по запросу Національно-патріотичне виховання у сучасному навчальному закладіВиховання, як важливе явище суспільного життя, здавна стало провідною функцією людського суспільства. Кожне нове покоління людей живе і розвивається у певному національному середовищі, життя якого залежить від особливостей державного устрою країни. Дитина від народження перебуває під впливом як соціально-економічних умов, так і національної специфіки: побутового життя, культури, народних звичаїв, традицій. Усе це веде до появи у неї особливих рис національної психології-ментальності, які стають підґрунтям для виховання громадянина-патріота. Патріотизм як основа сучасного виховання дітей включає в себе формування національної свідомості та самосвідомості, тобто виховання любові до рідної землі, до свого народу, готовності до праці в ім’я України, освоєння національних цінностей. Саме тому питання «Про стан роботи з патріотичного виховання у навчальних закладах району» було розглянуто 4 липня 2017 року на колегії районної державної адміністрації. Начальник відділу освіти Світлана Швід прозвітувала про роботу навчальних закладів в 2016/2017 навчальному році. Патріотичне виховання здійснювалось як на уроках, так і під час позакласної діяльності. Для учнів, вихованців позашкільних та дошкільних закладів були проведені бесіди, години спілкування, зустрічі з ветеранами різних війн, учасниками АТО. Велика увага приділялась роботі шкільних музеїв, волонтерській роботі. Кращій досвід роботи в районі з питання патріотичного виховання 21-23 лютого 2017 року Донецька загальноосвітня школа І-ІІІ стенів №2 презентувала на сорок шостій обласній тематичній виставці ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Формування національно-патріотичних якостей особистості крізь призму ключових компетентностей у рамках оновленої школи». Виступ було відзначено дипломом ІІ ступеня. Проведеними заходами робота з національно-патріотичного виховання не завершується, вона буде і далі актуальною і потрібною.

 

 

Підсумок роботи таборів відпочинку з денним перебуванням на Балаклійщині

tabir-06-26-02З 29 травня  по 16 червня 2017 року на базі  33 навчальних закладів району працювали табори відпочинку з денним перебуванням.
Відпочинком було охоплено 2410 учнів, що становить 35,54% від загальної кількості дітей шкільного віку.
У ході роботи таборів відпочинку з денним перебуванням для дітей проводились різноманітні конкурси, вікторини, квести, змагання, здійснювались екскурсії та подорожі.
В рамках року Японії в Україні в таборах діти ознайомились з технікою написання японських ієрогліфів, національними традиціями та культурою.
На базі 16 таборів з денним перебуванням працювали мовні табори, в яких діти в ігровій формі вдосконалювали майстерність з володіння іноземними мовами, здійснювали уявні подорожі, проводили змагання на кращого знавця мов.
tabir-06-26-03

Учні з великим задоволенням приходили кожен день в табори, де їх привітно зустрічали вихователі. Різноманітність форм та методів роботи вчителів сприяло розвитку спостережливості і творчої самостійності дітей, вихованню в них фізичної витривалості та інтересу до занять фізичною культурою, зміцненню здоров’я, загартовуванню організму, зміцненню відносин у колективі, взаємовідповідальності, бажання брати активну участь у спільних справах.

Масові форми виховної діяльності мали в основному характер загально-розвиваючого та дозвільно-розважального характеру.

Чітка та злагоджена робота адміністрацій, вихователів, працівників шкільних їдален, технічних працівників дозволила зробити незабутнім і корисним відпочинок  для 2410 учнів, які перебували в таборах відпочинку з денним перебуванням 14 днів.

 

 

 

 

Вшановуємо обдаровану молодь Балаклійщини

obdarov-06-2323 червня у великій залі районної державної адміністрації відбулося районне свято вшанування обдарованої учнівської молоді Балаклійщини.

Голова районної державної адміністрації Масельський С. І., голова районної ради Літвінов О. М., депутат Харківської обласної ради Русецький А. А.  13 випускникам району вручили золоті та срібні медалі, нагородили спільними Грамотами та цінними подарунками випускників-медалістів, а їх батьків - спільними Подяками.

13 випускників 2017 року, які досягли визначних успіхів у навчанні з базових дисциплін, теж були відзначені на районному святі.

Пам’ятним і урочистим це свято стало для переможців інтелектуальних змагань.

2016/2017 навчальний рік був урожайним на нагороди: три перемоги на всеукраїнській олімпіаді і МАН, 31 призове місце в обласних олімпіадах, 26 – на обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, п’ять перемог – на всеукраїнських і обласних мовно-літературних конкурсах. Усі обдаровані учні отримали почесні нагороди: спільні Грамоти голів районної державної адміністрації та районної ради і грошові премії.

Пишаємось нашими учнями! Ви – гордість Балаклійщини!

 

Учні Балаклійщини  - учасники зустрічі з Юлією Світличною

hoda-olimp-22.06.2017-0122 червня 2017 року в м. Харкові відбулася зустріч голови Харківської обласної державної адміністрації з переможцями Всеукраїнських учнівських олімпіад, юних науковців Малої академії наук України та призерами інтелектуальних змагань і конкурсів.

Серед інтелектуальної еліти Харківщини були і учні Балаклійського району: Кізіцький Максим, учень 9 класу Балаклійського ліцею, неодноразовий переможець обласних олімпіад і МАН, переможець Всеукраїнської олімпіади з географії, Діденко Денис та Тананикіна Анастасія, учні Балаклійського ліцею, переможці всеукраїнського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Під час зустрічі Юлія Світлична наголосила, що ці учні – це не просто переможці, а майбутнє нашої Слобожанщини і нашої держави, та побажала юним інтелектуалам новим успіхів та перемог. 

 

 

Про відзначення Року Японії в навчальних закладах району 

japan-096-19Указом Президента України 2017 рік оголошено Роком Японії. Педагогічні та учнівські колективи  навчальних закладів району долучилися до проведення різноманітних  заходів.

Початком знайомства учнів з культурною спадщиною Японії стали позакласні заходи на тему: «Об’єкти Світової спадщини ЮНЕСКО», «Японія далека і близька» Класними керівниками проведено цикл виховних годин «Тридцять цікавих фактів про Японію”.

 

Для учнів початкових класів вчителі показали майстер-класи з виготовлення японського журавлика у стилі оригамі та виготовлення ікебани, конкурс малюнків, творчих робіт «Дивовижний світ Японії». Презентували усні журнали, присвячені культурі та японським традиціям, які закінчилися дегустацією японського чаю.

Учнями загальноосвітніх навчальних закладів були підготовлені виставки малюнків «Японія:нев’януча квітка сакури», «Японія-країна дивовиж». Відвідувачі  через малюнки дітей мали змогу ознайомитися з історією, культурою Японії та самобутністю японського народу. Частина робіт учнів взяли участь у ІІІ Всеукраїнському конкурсі «Ця дивовижна Японія».

japan-096-19-01Учні 5-7 класів взяли участь у наукових конференціях «Японія і сучасний світ», «День японської культури», «Світ Японії очима українців». Класні керівники для учнів 8-9 класів провели уроки-презентації «Країна, де сходить сонце», «Кімоно-національний одяг Японії» та уроки-подорожі «Історія Японії», «Національна кухня Японії».

Учні 10-11 класів стали учасниками засідання круглого столу «Розвиток освіти і науки в Японії», «Самобутня і загадкова країна Японія».

Під час проведення акції «За чисте довкілля» на територіях навчальних закладів були висаджені дивовижні  сакури.

У літніх мовних таборах було організовано проведення Дня Японії, під час якого діти досліджували рослинний світ Японії, ознайомилися із традиційними видами спорту японців, малювали національний японський одяг, переглядали мультфільми та кіно.

Проведення виховних заходів у рамках Року Японії планується продовжувати у наступному навчальному році.

 

Спільна робота корекційних педагогів з логопедами логопедичних пунктів району 

pmpk-06-19-01З метою  реалізації освітнього проекту «Розвиток інклюзивної освіти в Харківській області» в Балаклійському районі та у зв’язку  з подальшою співпрацею корекційних педагогів дошкільних навчальних закладів комбінованого та компенсуючого типів з учителями-логопедами логопедичних пунктів району 16.06.2017 на базі Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. О.А. Тризни відбулося засідання круглого столу за темою: «Спільна робота корекційних педагогів з логопедами логопедичних пунктів району щодо виявлення дітей з особливими освітніми потребами»

Учасниками круглого столу були керівники, методисти, корекційні педагоги Балаклійських дошкільних навчальних закладів комбінованого та компенсуючого типів №7 та №8, вчителі-логопеди логопедичних пунктів району.

pmpk-06-19-02За результатами роботи обговорені питання остаточного розроблення алгоритмів взаємодії і відповідального ставлення до спільної роботи корекційних педагогів дошкільних навчальних закладів комбінованого та компенсуючого типів з учителями-логопедами логопедичних пунктів району.

Визначені пріоритетні напрями роботи в наступному навчальному році щодо обліку, систематизації та аналізу даних про кількість дітей з особливими освітніми потребами.

 

Дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») 

sokil-06-09-03

9 червня 2017 року Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації спільно з Комунальним закладом «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради проведено ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Захід відбувся на базі Комунального закладу «Ліцей з посиленою  військово-фізичною підготовкою «Патріот» Харківської обласної ради (Харківська область, Чугуївський район, смт. Есхар), в якому взяли участь близько 120 учнів із 12 навчальних закладів області.

Учні змагались у вправності зі стрільби, медицини, знанні історії українського козацтва, фізичній підготовці та туристичних уміннях.

За рішенням журі обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Джура», команда   Балаклійського району, яку представляли вихованці гуртка центру дитячої та юнацької творчості (учні Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 та Балаклійського ліцею), під керівництвом Черненка Віктора Володимировича, вчителя фізичної культури Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, посіла І місце і вийшла у фінал обласного туру змагань.

sokil-06-09-01Наші учасники були одними з кращих у таких видах змагань:
І місце у вправності зі стрільби;
І місце у стройовій підготовці;
І місце у конкурсі «Відун»;
ІІ місце у проходженні туристичної смуги перешкод;
ІІ місце у проходженні військово-спортивної смуги перешкод;
ІІІ місце у конкурсі «Рятівник»;

Призери у конкурсі «Добре діло».
Учасники  нагороджені  7 кубками та медалями Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.  

10 червня 2017 року команда Балаклійського району, як переможниця обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), брала участь у фіналі обласного туру змагань. У конкурсі змагалося 9 роїв-переможців.

sokil-06-09-02У ході безкомпромісної та самовідданої боротьби рій Балаклійського району, який представляли вихованці гуртка центру дитячої та юнацької творчості (учні Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 та Балаклійського ліцею), під керівництвом Черненка Віктора Володимировича, вчителя фізичної культури Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, виборола п’яте загальнокомандне місце; у конкурсі «Відун» – ІІІ місце, у проходженні військово-спортивної смуги перешкод  – ІІІ місце.


Учасники  нагороджені  3 кубками та медалями Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

Вітаємо з перемогою!

 

Підведено підсумки І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» 

fizruki-06-06-01Протягом березня-травня 2017 року був проведений районний етап Всеукраїнського конкурсу на кращий інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу, в якому взяли участь учителі фізичної культури із семи навчальних закладів (Горбань Сергій Володимирович, учитель фізичної культури Савинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, Черненко Віктор Володимирович, учитель фізичної культури Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3, Фурсал Дмитро Миколайович, учитель фізичної культури Балаклійського навчально-виховного комплексу, Бережна Людмила Олександрівна, вчитель фізичної культури Борщівського навчально-виховного комплексу, Теплова Оксана Іванівна, вчитель фізичної культури Донецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, Андрєєв Олександр Володимирович, учитель фізичної культури Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6, Шевченко Ельвіра Володимирівна, вчитель фізичної культури Морозівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів).

Учасники конкурсу продемонстрували професійний рівень, уміння використовувати інноваційні інформаційно-комунікаційні, проектні, інтерактивні технології, проблемне й розвиваюче навчання, нові форми і методи в проведенні уроків фізичної культури. Приділяли увагу формуванню навичок ведення здорового способу життя та позитивному впливу систематичних занять фізичною культурою на особисте здоров’я школярів.

Абсолютним переможцем Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу», за найбільшою кількістю набраних балів, став Горбань Сергій Володимирович, учитель фізичної культури Савинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1.

ІІ місце посіли Черненко Віктор Володимирович, вчитель фізичної культури Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 та Фурсал Дмитро Миколайович, вчитель фізичної культури Балаклійського навчально-виховного комплексу.

ІІІ місце отримали Бережна Людмила Олександрівна, вчитель фізичної культури Борщівського навчально-виховного комплексу, Теплова Оксана Іванівна, вчитель фізичної культури Донецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1.

Лауреатами стали Андрєєв Олександр Володимирович, вчитель фізичної культури Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 та Шевченко Ельвіра Володимирівна, вчитель фізичної культури Морозівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Всі лауреати та переможці отримали дипломи відділу освіти та районної організації профспілки працівників освіти і науки,  грошову премію.

Зичимо всім конкурсантам успіху та творчої наснаги!

fizruki-06-06

 

Фестиваль інноваційної освіти «Відкривай Україну» 

bzoh2-06-033 червня у 9 містах України відбувся фестиваль інноваційної освіти «Відкривай Україну». Мета заходу - створити середовище для розвитку підлітків, у якому вони набудуть необхідних вмінь та отримають можливість реалізувати командою власну ідею у школі, а згодом - у місті.

Свої проекти 20 команд Харківської області захищали  у 6 напрямах: медіа, культура, охорона здоров'я, урбаністика, соціальний напрям та навколишнє середовище.

Команда Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 «ECO-Life.Style.» отримала Диплом ІІ ступеню та посіла 2 місце у півфіналі проекту «Відкривай Україну» серед команд Харківської області. Члени команди були нагороджені сертифікатами  про успішне проходження навчання в  рамках Всеукраїнського освітнього  проекту «Відкривай Україну» у партнерстві з креативною академією iWONDER, отримали сертифікат до Центрального парку культури та відпочинку в м. Харкові на відвідування «Мотузяного містечка», сертифікат на бізнес - квест «Детективна історія. Секрет однієї купюри» та путівку до табору для підлітків «Рятівник».

bzoh2-06-03-01

 

Проведено зовнішнє незалежне оцінювання з історії України 

zno-iy-06-02

02 червня на базі Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни, Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 та Балаклійського навчально-виховного комплексу для випускників 11-х класів Балаклійського, Ізюмського районів, міста Ізюм та випускників минулих років було проведено зовнішнє незалежне оцінювання з історії України. До пунктів тестування запрошувалось 680 учасників, з’явилося 653 особи (96,03 % від зареєстрованих).

У пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання було забезпечено чергування працівників поліції охорони, медичних працівників. На прилеглих до пунктів тестування територіях чергували співробітники поліції та служби з надзвичайних ситуацій. Всі особи, причетні до організації проведення зовнішнього незалежного оцінювання спрацювали чітко і злагоджено.

Порушень процедури проведення зовнішнього незалежного оцінювання не зафіксовано.

 

Свято дитячої творчості 

Початок  літа  видався цікавим та плідним для вихованців Балаклійського Центру дитячої та юнацької творчості.

01 червня відбулося традиційне свято - звітний концерт, основна мета якого показати творчий потенціал Центру, поділитися успіхами, порадіти досягненням вихованців і підвести підсумки навчального року.

Розпочалося святкове дійство виступом хореографічного колективу «Бассданс» (керівник Подопригора В.Б.) танцювальною композицією «Не стидайся своєї землі». Бурхливими оплесками зустрічали вихованців  танцювальних колективів «Глорія» (керівник  Онуфрієнко Л.В.) та «Екстрим» (керівник Павленко Н.Г.), гуртків «Цирковий колектив «Кристал»» (керівник Ничипоренко О.І.) та «Вокально-естрадний колектив «Дитячий час» (керівник Рянська Г.О.). Епілогом став виступ вихованки гуртка «Подих Мельпомени» (керівник Кравцова М.В.) з монологом Пеппі.

Теплі слова на адресу Центру висловила начальник відділу освіти  Балаклійської райдержадміністрації Світлана Швід.

Енергія, яку випромінювали учасники свята, давала ще більше позитиву, наповнювала любов'ю. У душі кожного залишилася часточка тепла, радості, яку подарували усім діти!

bzdut-06-01

 

Свято дитинства 

01.06.2017-01

З нагоди Дня захисту дітей 1 червня 2017 року було проведено розважальну програму для дітей «У пошуках чарівної квітки». Учасниками свята були учні, які відпочивають у таборах відпочинку з денним перебуванням на базі Балаклійської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1    ім. О.А. Тризни, Балаклійських ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, 3, 6, Балаклійського, Борщівського, Пришибського навчально-виховних комплексів, вихованці Балаклійської станції юних натуралістів (близько 700 дітей). В організації проведення заходу були задіяні учні Балаклійського ліцею.

Учасники розважальної програми зустрілись з казковими героями, стали учасниками казкового квесту, переглянули мультфільм.

По завершенню свята діти випустили у небо повітряні кульки з побажаннями чудово провести літні канікули і отримати бажані подарунки.

 

«Opening of Summer Camp» 

tabir-05-31

З метою удосконалення знань з англійської, німецької та французької мов, стимулювання школярів практично застосовувати знання та мотивації на якісне їх вивчення розпочали роботу літні мовні табори, які  діють на базі 16 загальноосвітніх навчальних закладів.

29-30 травня 2017 року відбулися урочисті заходи відкриття, де вже сформовані загони представляли свої назви, символіку та девізи іноземною.

Діти проявили свої таланти, грали в рухливі ігри, використовуючи свій мовний потенціал, ділилися враженнями від перших днів перебування в таборі.

Дякуємо тим, хто залучився до створення мовних таборів та бажаємо успіху в опануванні іноземними мовами. 

 

Вітаємо з перемогою! 

and2-06-0831травня 2017 року в Харківському обласному палаці дитячої та юнацької творчості відбувся підсумковий гала- концерт, на якому заступник  директора Департаменту науки і освіти, начальник управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації  Ігнатьєв  В.В. привітав Срібну Наталію, ученицю 8 класу Андріївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 (вихованку гуртка «Образотворче мистецтво»Балаклійського центру дитячої та юнацької творчості, керівник гуртка Бутко М.Л.), яка посіла І місце   в обласному відкритому фестивалі дитячої художньої творчості «Таланти третього тисячоліття»  в номінації «Образотворче мистецтво. Графіка».

 

Проведено зовнішнє незалежне оцінювання з математики 

math-05-3131 травня на базі Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 ім. О.А. Тризни, Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 для випускників 11-х класів Балаклійського, Ізюмського районів, міста Ізюм та випускників минулих років було проведено зовнішнє незалежне оцінювання з математики.

До пунктів тестування запрошувалось 559 учасників, з’явилося 545 осіб (97,5 % від зареєстрованих).

У пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання було забезпечено чергування працівників поліції охорони, медичних працівників. На прилеглих до пунктів тестування територіях чергували співробітники поліції та служби з надзвичайних ситуацій. Всі особи, причетні до організації проведення зовнішнього незалежного оцінювання спрацювали чітко і злагоджено.

Порушень процедури проведення зовнішнього незалежного оцінювання  не зафіксовано. 

 
Головна Новини